Гурген Оронюк: "Вхід на домашні матчі "Миколаєва" буде безкоштовним"

Гурген Оронюк: "Вхід на домашні матчі "Миколаєва" буде безкоштовним"

129
Гурген Оронюк: "Вхід на домашні матчі "Миколаєва" буде безкоштовним"
Фото - mfc.mk.ua

Відбулася зустріч президента «Миколаєва» Гургена Оронюка та головного тренера команди Руслана Забранського з уболівальниками

У вступній промові новий керівник клубу подякував присутнім за увагу й зазначив, що в житті «Миколаєва» розпочався новий етап розвитку. Усі труднощі залишилися позаду, відтак за останні понад два місяці зроб­лено багато. Попереду чимало планів і задумів, які спільно з обласними та міськими структурами та за підтримки вболівальників обов’язково будуть здійснені. У першу чергу клуб ліквідував борги перед столичними інстанціями — ПФЛ та ФФУ. Адже інакше команду взагалі б не допустили до участі в чемпіонаті. Тепер почнеться погашення заборгованостей перед тренерами, гравцями та іншими працівниками клубу.

На продовження реконструкції Центрального стадіону з міського бюджету виділено шість мільйонів гривень, які будуть використані на облаштування головного футбольного поля, зокрема створення системи його обігріву. На це потрібно півтора-два місяці, та якщо не вдасться вкластися в літнє міжсезоння, то команда частину домашніх матчів може зіграти, наприклад, в Южноукраїнську. Грошей має вистачити й на будівництво нового тренувального поля з трав’яним покриттям. До осені планується завершення обладнання освітлення, щоб матчі проводити в зручний для вболівальників вечірній час. У подальших планах установка нового табло тощо.

Як вважає Гурген Оронюк, про вихід в елітний дивізіон українського футболу можна буде говорити тоді, коли всі повірять в команду й вона стане гордістю міста й області. Стрижнем стане виховання місцевих футболістів. Уже в квітні вболівальники дізнаються про ті зміни, які відбудуться в діяльності СДЮШОР «Миколаїв». Хоча в сучасних реаліях без запрошення гравців з інших регіонів обійтися не можна.

Вхід на матчі до кінця нинішнього сезону залишиться безкоштовним. Надалі планується введення квитків, ціни на які будуть доступні для будь-яких категорій населення. Подбає клуб і про рекламу, відкриття магазину клубної атрибутики, поліпшення висвітлення життєдіяльності команди в ЗМІ.

Зберегти торішній склад «Миколаєва» пов­ністю не вдалося, але на місце тих, котрі вибули, прийшли нові, не менш кваліфіковані виконавці. Команда укомплектована у всіх лініях, на кожну ігрову позицію претендують мінімум по двоє футболістів.

Гурген Оронюк висловив побажання миколаївським футболістам закінчити нинішній сезон в десятці кращих в першій лізі.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров