Главная Украинские Первая лига Дмитро Антонюк: "Зараз уже все гаразд, тренуюсь на повну силу"
^

Дмитро Антонюк: "Зараз уже все гаразд, тренуюсь на повну силу"

812

Дмитро Антонюк: "Зараз уже все гаразд, тренуюсь на повну силу" - изображение 1Захисник «Нафтовика» Дмитро Антонюк прокоментував перші матчі своєї команди в новому сезоні.

- Після двох зіграних ігор з початку чемпіонату ти пропустив гру з «Миколаєвом», що сталося?
- Після гри з «Зіркою» на тренуванні потягнув заднього м’яза. Щоб уникнути будь-яких ускладнень, тренер сказав, що потрібно пройти невеликий курс реабілітації. Тому гру з «Миколаєвом» було пропущено. Зараз уже все гаразд тренуюсь на повну силу.
- У грі з «Миколаєвом» Сергій Артюх отримав червону картку і буде пропускати декілька ігор, наскільки це сильно позначиться на захисті команди?
- В команді є 23 футболісти, тренер знайде ким замінити. Звичайно Сергій ведучий футболіст, по перших іграх показав, що він лідер команди. Але я вважаю, що є хлопці які зможуть його замінити та допомогти команді.
- Як пройшла адаптація в команді?
- Нормально. Багатьох хлопців я уже знав, пересікались в інших клубах.
- Твої враження про місто Охтирка?
- Маленьке гарне містечко, тихе, спокійне.
Як починалась твоя футбольна кар’єра?
- В дитинстві друзі запропонували сходити на тренування у секцію футболу. Я погодився і з тих пір (мені було вісім років) почав займатись футболом. В 15-ть років мене взяли в команду «Полісся» Житомир, яка виступала в першій лізі. Тоді я дебютував у грі на Кубок України з «Борисфеном». Потім мене забрали в Донецький «Шахтар» де я пройшов академію і пізніше виступав за «Шахтар-2», і за дубль.
Оцените
Поделитесь
Источник: fcnaftovyk.com.ua

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме