Руслан Забранський: "Для себе ми поставили задачу вийти на шосте місце"

Руслан Забранський: "Для себе ми поставили задачу вийти на шосте місце"

144
Руслан Забранський: "Для себе ми поставили задачу вийти на шосте місце"
Фото - fc.sumy.ua

Головний тренер МФК "Миколаїв" Руслан Забранський на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку своєї команди в матчі проти охтирського "Нафтовика-Укрнафта" (1:3).

- На цю гру команда вийшла не з таким настроєм як на попередні. Пропустили два необов’язкові м’ячі. Правда в роздягальню нам вдалося скоротити один м’яч. В перерві відбулася дуже серйозна розмова і на другий тайм вийшла зовсім друга команда. Ми мали достатньо моментів, щоб змінити рахунок, але нажаль не вийшло. У нас проблеми у захисті. Чучман сьогодні грав на уколах, і дещо у нього не виходило.

- Які задачі стояли перед командою? Наскільки вони виконані?

- Перед нами була задача, після першого кола, зберегти місце в першій лізі. На початку другого кола задача була вийти на десяте місце. Для себе ми поставили задачу вийти на шосте місце. В принципі ще нічого не втрачено. Сьогоднішня гра вона була як би завершальною, потрібно було все таки її зіграти з другим настроєм. Як що брати в цілому, то я вважаю, що зіграли на рівних. Десь трішки за рахунок бажання «Нафтовик» нас перегравав, але в цілому я вважаю, що гра була однакова. На наступний рік нам потрібно укріпляти лінію оборони, тому що, скільки не пропускають нам потрібно набагато більше забивати. Що виграти нам потрібно щонайменше два голи забити, а то і три. Тому будемо над цим працювати. Будемо вчити тих що є, або набирати нових. Бо видно, що пропускають зовсім необов’язкові голи.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров