Руслан Забранський: "Для себе ми поставили задачу вийти на шосте місце"

Руслан Забранський: "Для себе ми поставили задачу вийти на шосте місце"

253
Руслан Забранський: "Для себе ми поставили задачу вийти на шосте місце"
Фото - fc.sumy.ua

Головний тренер МФК "Миколаїв" Руслан Забранський на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку своєї команди в матчі проти охтирського "Нафтовика-Укрнафта" (1:3).

- На цю гру команда вийшла не з таким настроєм як на попередні. Пропустили два необов’язкові м’ячі. Правда в роздягальню нам вдалося скоротити один м’яч. В перерві відбулася дуже серйозна розмова і на другий тайм вийшла зовсім друга команда. Ми мали достатньо моментів, щоб змінити рахунок, але нажаль не вийшло. У нас проблеми у захисті. Чучман сьогодні грав на уколах, і дещо у нього не виходило.

- Які задачі стояли перед командою? Наскільки вони виконані?

- Перед нами була задача, після першого кола, зберегти місце в першій лізі. На початку другого кола задача була вийти на десяте місце. Для себе ми поставили задачу вийти на шосте місце. В принципі ще нічого не втрачено. Сьогоднішня гра вона була як би завершальною, потрібно було все таки її зіграти з другим настроєм. Як що брати в цілому, то я вважаю, що зіграли на рівних. Десь трішки за рахунок бажання «Нафтовик» нас перегравав, але в цілому я вважаю, що гра була однакова. На наступний рік нам потрібно укріпляти лінію оборони, тому що, скільки не пропускають нам потрібно набагато більше забивати. Що виграти нам потрібно щонайменше два голи забити, а то і три. Тому будемо над цим працювати. Будемо вчити тих що є, або набирати нових. Бо видно, що пропускають зовсім необов’язкові голи.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров