Олександр Саванчук: "Ще зарано думати про завершення кар’єри"

Олександр Саванчук: "Ще зарано думати про завершення кар’єри"

245

Олександр Саванчук: "Ще зарано думати про завершення кар’єри" - изображение 1Півзахисник охтирського "Нафтовика-Укрнафта" Олександр Саванчук відповів на питання вболівальників.

- Олександре, ви вже достатньо давно виступаєте в охтирському «Нафтовику». Як би виглядала збірна партнерів Олександра Саванчука за всі роки в охтирській команді?

- В «Нафтовику» було і є багато хороших футболістів-професіоналів. Навіть і не знаю кого виділити, але все ж хотів би бачити у своїй команді Богдана Єсипа та Івана Погорєлова. Тай по великому рахунку у нас тільки молодь міняється, а всі інші залишаються в команді.

- Які у вас плани після завершення кар'єри?

- Я ще не думав про завершення кар’єри. Ще зарано про це думати. Хочу ще пограти.

- Олександр, в дитинстві відразу зрозуміли, що пов"яжете своє життя з футболом, чи пробували свої сили в інших видах спорту, можливо були відзнаки? Бажаю успіхів у наступних іграх.

- Ні в других видах спорту я себе не пробував. Так склалось, що мій батько футболіст, брат також футболіст, вони грали на своєму певному рівні. Тому мене відразу віддали в футбольну школу. До м’яча мене привчали з дитинства, так само зараз і я привчаю свого сина.

- Найбільш необ’єктивне суддівство на вашій пам'яті?

- Це провокаційне питання. Потрібно не забувати, що суддя також людина, а усі люди здатні допускати помилки.

- Український тренер Йожеф Сабо каже, що перший рік після весілля викинутий з футболу. А у вас як?

- Так само мені сказав Анатолій Волобуєв коли я збирався одружуватись. Одружившись я продовжував грати. Не знаю добре чи погано, це вже потрібно вирішувати тренерам. Про спад нічого казати не можу, мені тоді був 21 рік, а в такому віці про стабільність говорити ще рано. Мало є футболістів у яких в такому віці уже є стабільність у грі, є перепади, є падіння і є зльоти.

- Припустимо, що у вас з'явилася машина часу, і ви можете здійснити подорож в минуле. У який рік ви б повернулися і за яку команду хотіли б пограти?

- Звичайно кожен футболіст хоче грати вдома, там де народився, де виріс, де родина, але не завжди так складається. На даний час я граю за «Нафтовик» і озиратись назад немає бажання хочеться рухатись тільки вперед.

- Який найкрасивіший, важливий гол ти забивав або вони ще попереду, не дивлячись на вік?

- Звичайно пам’ятається мій дебютний гол в першій лізі коли я грав за Алчевську «Сталь» проти Житомирського «Полісся». А самий пам’ятний, самий красивий це був гол у матчі на виїзді «Нафтовик» - «Нива» Тернопіль. Це був гарний переможний гол.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров