Ігор Мельник: "Довели, що ми - команда"

Ігор Мельник: "Довели, що ми - команда"

472

Нападник тернопільської «Ниви» Ігор Мельник в інтерв’ю клубному сайту розповів про матч з «Динамо-2».

- Після Черкас, наскільки були готові до гри?

- В Черкасах вийшла дуже непогана гра. Всі віддавалися на 200%. Дотягнули до пенальті, але вдача посміхнулася не нам. Все закономірно. Ми старалися. По самовіддачі до нас не може бути претензій. Шкода, що ми не пройшли далі. Хотілося зіграти у півфіналі на своєму стадіоні.

Життя продовжується. Ми налаштовувалися на гру проти «Динамо-2». Було дуже мало часу на відновлення. Тим більше в нас не було практично ніякої підготовки. Ми зібралися з чистого листа і почали грати у футбол. Ми знали, що «Динамо-2» - непогана команда. В них, начебто, є амбіції. Але в нас сьогодні було більше бажання перемогти.

- В команді практично оновилась лінія півзахисту, чи знайшли взаєморозуміння?

- Це не проблема. Раніше мені доводилося з Семенюком зустрічатися. В іншій команді грали разом. З Панасом вперше граємо разом. Але це футбол. Думаю, якщо людина розуміє футбол, то неважливо, грає вона в команді рік чи день.

- Хотілося відзначитися голом?

- Звісно, у новому році хотілося забити. Але моментів практично в мене не було. Головне, що ми сьогодні перемогли, а хто забив – це другорядне. Перемога – це головне. Ми її сьогодні здобули через не можу. Було важко рухатися, багато хто підсів. Але ми довели, що являємося командою. Усі разом здобули цей результат.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров