Ігор Мельник: "Довели, що ми - команда"
^

Ігор Мельник: "Довели, що ми - команда"

841

Нападник тернопільської «Ниви» Ігор Мельник в інтерв’ю клубному сайту розповів про матч з «Динамо-2».

- Після Черкас, наскільки були готові до гри?

- В Черкасах вийшла дуже непогана гра. Всі віддавалися на 200%. Дотягнули до пенальті, але вдача посміхнулася не нам. Все закономірно. Ми старалися. По самовіддачі до нас не може бути претензій. Шкода, що ми не пройшли далі. Хотілося зіграти у півфіналі на своєму стадіоні.

Життя продовжується. Ми налаштовувалися на гру проти «Динамо-2». Було дуже мало часу на відновлення. Тим більше в нас не було практично ніякої підготовки. Ми зібралися з чистого листа і почали грати у футбол. Ми знали, що «Динамо-2» - непогана команда. В них, начебто, є амбіції. Але в нас сьогодні було більше бажання перемогти.

- В команді практично оновилась лінія півзахисту, чи знайшли взаєморозуміння?

- Це не проблема. Раніше мені доводилося з Семенюком зустрічатися. В іншій команді грали разом. З Панасом вперше граємо разом. Але це футбол. Думаю, якщо людина розуміє футбол, то неважливо, грає вона в команді рік чи день.

- Хотілося відзначитися голом?

- Звісно, у новому році хотілося забити. Але моментів практично в мене не було. Головне, що ми сьогодні перемогли, а хто забив – це другорядне. Перемога – це головне. Ми її сьогодні здобули через не можу. Було важко рухатися, багато хто підсів. Але ми довели, що являємося командою. Усі разом здобули цей результат.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме