Ігор Йовічевіч: "Хлопці за мене самі все сказали на полі під час гри"

Ігор Йовічевіч: "Хлопці за мене самі все сказали на полі під час гри"

79
Ігор Йовічевіч: "Хлопці за мене самі все сказали на полі під час гри"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

По завершенні матчу молодіжних команд «Карпат» і «Шахтаря» керманич «левів» Ігор Йовічевіч поділився своїми враженнями від гри.

- Такі матчі коментувати дуже важко. Адже хлопці самі за мене все сказали на полі під час гри. Я можу лише їм подякувати за гру, за той характер, який вони продемонстрували. А ті хто буде говорити, що він не розуміє, як це ми обіграли «Шахтар», можу порадити лише одне – приходьте на наші ігри, подивіться як ми граємо і вам все стане зрозуміло. Переконаний, ви не пошкодуєте.

Що ж до гри з «Шахтарем», то ми виграли у дуже хорошої, я б навіть сказав по-справжньому сильної команди. За таких погодніх умов дуже багато вирішує характер і я тішуся, що команда загалом і кожен гравець зокрема його проявили у повній мірі. Але не менше я задоволений і змістом гри. Так, ми грали в екстремальних умовах зими, але при цьому ми не просто завантажували м’яча вперед і вели за нього самовіддану боротьбу, а й непогано контролювали круглого, багато комбінували, нанесли чимало ударів по воротах. Створили ми й не один гольовий момент. Мали три хороші нагоди в першому таймі, одна поперечка, яку на міць перевірив наш капітан, чого варта! А по перерві, окрім двох забитих голів, ми ще кілька разів змусили понервувати воротаря «Шахтаря». Знову влучили в штангу, було кілька небезпечних прострілів.

Та все ж вирішальним чинником нашої перемоги у грі став характер. Пропустивши прикрий гол, коли вся команда захопилася атаками і проґавила вихід двох суперників на самотнього воротаря, хлопці ще більше згуртувалися і з ще більшою спортивною злістю пішли вперед. Коли ми забили пенальті і рахунок став 1:1, я не сумнівався, що ми їх дотиснемо. А от за пенальті, реалізуємо чи ні, я страшенно переживав. Все ж ми у двох попередніх іграх 11-метрові також пробивали, але безрезультатно. Тому коли Ахалая забив пенальті, яке, між іншим, сам же й заробив, то це стало сигналом до вирішального штурму.

Ця перемога має для нас велике не тільки турнірне значення, а й перш за все психологічне. По-перше, ми нарешті виграли у 2013 році в офіційній грі. Адже ми й у попередніх матчах грали не гірше, але ніяк не моли перемогти. А по-друге, ми обіграли дуже сильного суперника і ця звитяга додасть хлопцям віри в свої сили та впевненості в тому, що ми, як футбольна команда, розвиваємося в правильному напрямку, – сказав хорватський коуч молодих «левів».

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров