Главная Украинские Дублеры Андрій Купцов: "На наших діях позначилася якість газону"
^

Андрій Купцов: "На наших діях позначилася якість газону"

455

Андрій Купцов: "На наших діях позначилася якість газону" - изображение 1По завершенні поєдинку 11-го туру молодіжної першості «Карпати» U-21 – «Таврія» U-21 старший тренер «зелено-білих» Андрій Купцов відповів на запитання Інформаційного центру нашого клубу.

– У сьогоднішньому матчі «Карпати» майже всі 90 хвилин володіли ініціативою, але так і не змогли забити. Що цьому завадило?

– У футболі не завжди команда яка значно більшу частину ігрового часу володіє м’ячем і має помітну перевагу, виграє. На жаль, сьогодні саме така гра у нас і вийшла. Напевне, нас підвела реалізація. А ще на наших діях позначилася якість газону. Хлопці звикли грати у швидкий футбол, а сьогодні поле десь гальмувало наші дії і не дозволило нам зіграти так, як ми планували. Виходить, нам потрібно більше працювати. Перш за все нам потрібно працювати над реалізацією, над ударами по воротах, без яких не можна реалізувати моменти, а без голів виграти неможливо в принципі. Так що нам є над чим працювати.

– Лава запасних «Карпат» упродовж матчу кілька разів досить емоційно реагувала на рішення арбітрів. У вас є претензії до суддівства?

– Я не хочу коментувати дії арбітра. Так, у нього були деякі моменти, але це не моя компетенція. Є делегат, є інспектор, тож нехай цим питанням займаються відповідні органи. Але незважаючи на певні помилки арбітра, я скажу, що суддівство загалом не вплинуло на підсумок гри.

– У попередніх двох турах «Карпати» спочатку вдома обіграли донецький «Шахтар», а потім у гостях і київське «Динамо». Сьогодні ж на ваших підопічних чекала команда з низів турнірної таблиці. Тож чи не було у ваших гравців недооцінки «Таврії»?

– Ні, недооцінки суперника не було. Єдине чого нам бракувало, так це гостроти, не було по-справжньому стовідсоткових гольових моментів. Ніби то у нас і була перевага, вроді ми били по воротах, були непогані флангові проходи, але от хорошою заключної передачі не було. Про адекватне налаштування на матч говорить і той факт, що після гри у роздягальні всі хлопці були страшенно розстроєні – їм ледь не до сліз було образливо втрачати очки у грі з командою, яка займає передостаннє місце. Але я їм ще до гри казав, що просто не буде. Я переглядав останні матчі «Таврії» і попереджав, що в них новий тренер, який працював в Англії, тренував юніорську команду «Манчестер Сіті». А ви ж знаєте, в який футбол грають англійці – ігрова дисципліна, грають дуже компактно, намагаються перекрити всі зони, через які можна пробитися на ту чи іншу ударну позицію. Ті матчі, які я переглянув, «Таврія» саме так і діяла. В такий футбол вона зіграла і сьогодні проти нас. Своє завдання на матч кримчани виконали повністю, ми ж, на жаль, ні.

– Два тайми наша команда «сиділа» на воротах гостей і весь час здавалося, що ось зараз вона почне «розривати» оборону суперника. Але по-справжньому гольових моментів створити так і не вдалося. Чому?

– Можливо через те, що ми сьогодні більше намагалися пробитися через центральну зону, а через неї пройти, як виявилося, було дуже складно. А от фланги ми використовували мало. При такій насиченій обороні необхідно більше використовувати флангові передачі. У нашій грі їх було мало. Та й ті, що були, на жаль, виходили не зовсім такими, як би нам того хотілося.

– Виходить, сьогодні ми зіграли надто академічно?

– Десь так. Ніби то все робили правильно, але нам забракло агресії.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме