Андрій Купцов: "Дуже добре, коли результат поєднується з прогресом"

Андрій Купцов: "Дуже добре, коли результат поєднується з прогресом"

160
Андрій Купцов: "Дуже добре, коли результат поєднується з прогресом"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Після матчу проти молодіжного складу «Севастополя», керманич «левів» Андрій Купцов поділився враженнями від гри.

- Насамперед скажу, що мені сподобався суперник. «Севастополь» – організована команда, тож ми чекали на важку гру. Багато інформації про їхні матчі ми не мали, але знали, що гратимуть Павлов і Коваль. Вони заслуговують на увагу і справді, вся загроза йшла від них. Так вийшло, що ми використали свій момент, але хотілось би більшого. Я вдячний хлопцям за ставлення до гри. Те, що ми просили зробити, вони все виконали. Помилки були, звісно, але куди ж без них?

Коли випускали на поле Волошина, то десь тримали в голові його успіх в матчі проти «Говерли». Інтуїція підказувала, що він прогресує. Не хочу зараз говорити про його талант, скажу лише, що ми на нього розраховуємо – хлопець має потенціал і тепер все залежить від нього. Головне, щоб працював і уникав травм.

Ми планували повернути собі третє місце. На установці налаштовували команду на перемогу, бо всім хочеться опинитися вище в турнірній таблиці. Але, як ви знаєте, задача у нас не полягає в результаті, а в тому, щоб підготувати гравців для першої команди. Дуже добре, коли результат поєднується з прогресом.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров