Главная Украинские Дублеры Андрій Купцов: "Дуже добре, коли результат поєднується з прогресом"
^

Андрій Купцов: "Дуже добре, коли результат поєднується з прогресом"

469
Андрій Купцов: "Дуже добре, коли результат поєднується з прогресом"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Після матчу проти молодіжного складу «Севастополя», керманич «левів» Андрій Купцов поділився враженнями від гри.

- Насамперед скажу, що мені сподобався суперник. «Севастополь» – організована команда, тож ми чекали на важку гру. Багато інформації про їхні матчі ми не мали, але знали, що гратимуть Павлов і Коваль. Вони заслуговують на увагу і справді, вся загроза йшла від них. Так вийшло, що ми використали свій момент, але хотілось би більшого. Я вдячний хлопцям за ставлення до гри. Те, що ми просили зробити, вони все виконали. Помилки були, звісно, але куди ж без них?

Коли випускали на поле Волошина, то десь тримали в голові його успіх в матчі проти «Говерли». Інтуїція підказувала, що він прогресує. Не хочу зараз говорити про його талант, скажу лише, що ми на нього розраховуємо – хлопець має потенціал і тепер все залежить від нього. Головне, щоб працював і уникав травм.

Ми планували повернути собі третє місце. На установці налаштовували команду на перемогу, бо всім хочеться опинитися вище в турнірній таблиці. Але, як ви знаєте, задача у нас не полягає в результаті, а в тому, щоб підготувати гравців для першої команди. Дуже добре, коли результат поєднується з прогресом.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения