Ігор Йовічевіч: "Працюємо над технікою, тактикою та швидкістю"

Ігор Йовічевіч: "Працюємо над технікою, тактикою та швидкістю"

85
Ігор Йовічевіч: "Працюємо над технікою, тактикою та швидкістю"
Фото - fckarpaty.com.ua

Після повернення з турецьких зборів молодіжна команда «зелено-білих» відправилася до Криму, де проведе завершальний етап підготовки до офіційного сезону. Детальніше про перебування молодих «левів» на півострові розповів хорватський спеціаліст Ігор Йовічевіч.

– У вівторок вже почало виглядати сонечко, хоча загалом надворі не дуже тепло, близько 4-5 градусів. Умови у нас чудові – разом з брянським «Динамо» живемо в готелі ФК «Кримтеплиця», поруч розташоване поле і ще кілька газонів для тренувань. Нам навіть їздити нікуди не треба. Все, що потрібно професійному клубу, у нас є.

– У якому режимі працює молодіжна команда?

– Коли у нас дні без матчів, то працюємо в режимі дворазових тренувань. Коли ж є спаринг – то тренуємося один раз. Фундамент з фізичної підготовки ми заклали у Львові і в Туреччині. Тому зараз більше працюємо над технікою, тактикою та швидкістю. Хочу, щоб гравці були активні, щоб у них м’язи були «живенькі». Ну, і готуємося до першого матчу. Звичайно, «Таврія» захоче перемогти у рідних стінах. Але і моя команда цілком готова. Ми свідомі того, що 12 матчів, які залишилося нам зіграти, дуже важливі для прогресу нашої команди. Власне, це моє основне завдання. Прогрес має полягати не лише у їхній футбольній готовності, але й психологічній. Кожен з гравців повинен відчувати себе частиною команди. Ми маємо бути один за одного, коли володіємо м’ячем, і коли граємо у відборі. Гравці мають відчувати впевненість як у власних силах, так і в тому, що поруч є його партнер.

– «Карпати» заявили двох новачків – Махаре Ахалая і Владислава Сорочинського, які зараз перебувають у вашому розпорядженні.

– Це молоді хлопці, в яких ми побачили потенціал. Зараз вони конкурують з іншими гравцями за право грати в основі. У них є шанс показати себе на тренуваннях. Тепер усе буде залежати від їхнього бажання. Владислав приїхав до нас з Харкова, він виступав за «Геліос». Махаре народився у Грузії, але має українське громадянство. Звісно, їм ще треба адаптуватися до команди.

– Чи приєднався до вас хтось з гравців, які були на зборах з основою?

– Ні. Ще перед поверненням до Львова з Туреччини Тарас Завійський поїхав до першої команди. Ні Загідуліна, на Лазарського, ні Жовтюка у нас нема. Але ми ж, власне, і працюємо на основу, тому виконуємо усі побажання тренерського складу.

– У Туреччині ви досить успішно проводили спаринги. У Криму також грали?

– Так, наприкінці минулого тижня ми провели два матчі, поділивши гравців умовно на дві команди. Спершу ми програли «Кримтеплиці» 0:3. У цій грі наша команда виступала в такому складі: Нагірний – Маркович, Вільчинський, Подоляк, Дударенко – гравець на перегляді, Махалая, Страшкевич – Семчук, Красномовець, Дзядикевич. У цьому матчі стояло більше фізичне завдання, аніж тактичне. У команди були виснажливі тренування, але результат мене не хвилював. Мені потрібен результат у матчі проти «Таврії» та в інших офіційних поєдинках. А вже наступного дня ми зіграли спаринг проти ФК «Полтава». «Карпати» провели матч у такому складі: Сорочинський – Савченко, Подоляк, Вільчинський, Гудак – Березовий, Чачуа, Костевич – Елла, Пучковський, Смук. У цьому поєдинку забитих голів не було. Загалом я задоволений діями своїх підопічних, все таки ми грали проти першолігових команд з досвідом. Тепер ми повністю готуємося до першого офіційного матчу в 2013 році.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров