Ігор Йовічевіч: "Робили дуже багато невимушених помилок"
^

Ігор Йовічевіч: "Робили дуже багато невимушених помилок"

385
Ігор Йовічевіч: "Робили дуже багато невимушених помилок"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Старший тренер молодіжного складу львівських «Карпат» Ігор Йовічевіч по завершенні поєдинку 7-го туру першості України у Раві-Руській з ужгородською «Говерлою» поділився своїми враженнями від гри з Інформаційним центром ФК «Карпати».

– Сьогодні не був той день, коли мої підопічні отримали б задоволення від гри та насолоджувалися своїми діями на полі, роботою з м’ячем. Гра вийшла дуже важкою. Суперник грамотно зіграв в обороні і не давав нам розвивати свої атаки. Але ми самі полегшували гравцям «Говерли» процес руйнування наших атак, бо надто часто робили неточні передачі і суперник майже без докладання зусиль і затрати сил перехоплював м’яч. Це не є типово для гри нашої команди, але сьогодні вийшло саме так – ми робили дуже багато невимушених помилок. Будемо аналізувати і зробимо належні висновки, щоб у наступних іграх подібного більше не було.

– Рахунок сьогоднішнього матчу по грі?

– Думаю, що так. Адже жодна з команд не мала переваги. Гра була рівною. Та й та невелика кількість гольових моментів, яку створили ми та закарпатці, є приблизно однаковою.

– Сьогодні було дуже мало гостроти в атакувальних діях?

– Можливо, «Говерла» добре вивчила нашу гру і грамотно побудувала свою оборону. Суперник не давав нам розвивати свої атаки в центрі поля, грав у захисті дуже компактно. Сьогодні вийшов такий матч, що у нас не було креативу в атаці. В передній лінії ми зіграли на «0», а це означає нічийний результат.

– Можливо, мала місце недооцінка суперника?

– Ні, ми про це говорили перед матчем. Хлопці були добре налаштовані на боротьбу, вони розуміли, що на одній нозі ми їх не обіграємо. До того ж сьогодні свято, тож ми дуже хотіли привітати наших вболівальників перемогою. На жаль, не вийшло.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме