"Молодіжка" "Волині" завершує перший літній збір
^

"Молодіжка" "Волині" завершує перший літній збір

59
"Молодіжка" "Волині" завершує перший літній збір

Дубль луцької «Волині» цими днями завершує першу частину підготовки до нового сезону. «Молодіжка» під керівництвом Олега Федюкова закладала основи функціональної готовності у Луцьку, граючи вряди годи контрольні матчі та переглядаючи в них можливе поповнення команди.

Зокрема минулого тижня дубль зустрічався із трьома спаринг-партнерами. Із дубнівським «Спартаком» лучани розійшлися миром 1:1 (Бабій). У Бродах «Волинь» зіграла дуже бойовий матч із місцевим ФК «Богун». Перемога 4:3 була здобута на останніх секундах поєдинку завдяки голу Боршовського. Крім нього відзначилися Коломієць (двічі) та Марковець. Минулого четверга «дубль» у Маяках відіграв матч із «Вотрансом». Рахунок 1:2, а гол у складі «молодіжки» на рахунку Марковця. У неділю 23 червня заплановано гру із «основою» «Волині», після якої дубль від’їздить на другий літній тренувальний збір.

Про підготовку дубля до нового сезону клубна прес-служба запитала у старшого тренера молодіжної команди «Волині» Олега Федюкова:

- Наразі склад команди переживає трансформацію, адже ми кілько виконавців віддали в головну команду, ще декілька футболістів ймовірно потраплять на збори у Словенію. Водночас отримали поповнення із U-19 і переглядаємо ще ряд гравців із Волині та інших команд, які могли б бути перспективними для нашої команди. Саме повному комплектуванню команди і перегляду ігрових зв’язків будуть присвячені збори на Закарпатті, у Кам`яниці під Ужгородом. Вони триватимуть із 24 червня по 7 липня.

Ці збори будуть дуже насиченими. Крім тренувань, заплановано зіграти п’ять спарингів. Вони відбудуться 27 і 29 червня, а також 2, 4 та 7 липня. Стовідсотково домовлено про контрольні поєдинки із дублем київського «Арсеналу» (27 червня, 17.30 у Мукачевому) та із молодіжним складом «Говерли» (29 червня, 18.00 в Ужгороді на «Авангарді»).

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме