FootBoom ⚽ Украинские Дублеры Контрольний матч. "Говерла" (U-21) – "Волинь" (U -21) 1:1
^

Контрольний матч. "Говерла" (U-21) – "Волинь" (U -21) 1:1

712
Фото - metalist.ua

«Говерла» (U-19, U-21) – «Волинь» (U -21) – 1:1

Голи: Никитюк 30 – В.Ряшко 55 (пенальті)

Склад «Говерли»: Погоріляк – Смокоровський, Реутов, Хорольський, Козак – Хоменко (Русин, 31), Ряшко (Огар, 40), Гей (Вагін 31), Лендєл – Курта, Козел (Тома 31).

2 матч: Пахомов – М.Ряшко, Ількович, Реутов (Грабчак 43, Чабо 50), Ковчар – Гей (Русин 31), Добровольський, Шведюк, Сегедій (Кобаль 42), Тома – Варваринець

Сьогодні на базі спортивно-готельного комплексу «Камелот» відбувся контрольний матч молодіжних складів команд «Говерли» (U-19 та U-21) проти молодіжного складу луцької «Волині» U-21.

За попередньою домовленістю матч тривав 4 тайми по 30 хвилин.

У першій тридцятихвилинці за рівної боротьби, гості змогли сповна скористатися чи не єдиною помилкою ужгородців. На 30-й хвилині простріл з лівого флангу завершився точним ударом гравця «Волині».

У другому таймі господарі вже заграли більш агресивніше й моменти один за одним почали виникати біля володінь лучан. Але до голу дійшло лише наприкінці тайму – Сергій Курта, прийняв м’яч в штрафній лучан, намагався розвернутися й продертися до воріт суперника, однак оборонець «Волині» зупинив Сергія недозволеним прийомом. Пенальті без шансів для голкіпера майстерськи виконав В.Ряшко.

У наступній 60-хвилинці на поле вийшли наші футболісти U-19. Гра вийшла цікавою й динамічною. Рахунок могли збільшити гравці обох команд. У «говерлян» відмінно зіграв на останньому рубежі Ю.Пахомов, а нашим футболістам не вистачало завершального удару. Тож вийшла цілком бойова нічия.

Наступний спаринг обидві молодіжки «Говерли» проведуть у суботу, 15 лютого проти черкаського «Славутича» на полі СГК «Камелот» с.Кам’яниця (Ужгородський район). Початок матчу о 12.00