Молодіжна першість. "Кривбас" - "Карпати" 0:1

Молодіжна першість. "Кривбас" - "Карпати" 0:1

76
Молодіжна першість. "Кривбас" - "Карпати" 0:1
Фото - ru.gdefon.com
Поразки 0:1 зазнала молодіжна команда «Кривбасу» в своєму останньому «домашньому» матчі цього сезону.
Поєдинок з «Карпатами», сусідами по турнірній таблиці, складався загалом непогано для криворізької команди. «Кривбас» більше та частіше атакував, але проблема завершального удару, яка поставала перед господарями матчу на протязі всієї гри, не давали змоги криворіжцям реалізувати свою перевагу в забиті м’ячі.
Вже до середини першої половини першого тайму «Кривбас» мав дві непогані нагоди для взяття воріт. Спочатку після розіграшу кутового Павло Бовтуненко, пробиваючи головою, не влучив у ворота, а трохи згодом Антон Красільніков не зміг переграти голкіпера гостей.
В середині тайму гості вирівняли гру, але все ж не надто турбували оборону «Кривбасу».
Другий тайм пройшов трохи інакше, ніж перша половина гри. Кривбасівці, які втратили багато сил в першій 45-хвилинці, були вже не такими швидкими та мобільними. Гості ж, користуючись цим, використовували найменшу нагоду для контргри.
Одна з таких контратак на 67-й хвилині завершилась взяттям воріт. Кривбасівці помилились на фланзі в передачі, чим дозволили гостям перехопити м’яч. Послідувала стрімка атака флангом, яка завершилась передачею на дальню штангу, але загальні зусилля партнерів влучним ударом завершив Юрій Красномовець – 1:0 «Карпати» попереду.
«Кривбас» намагався змінити перебіг подій на футбольному полі. Непогані моменти для взяття воріт мали Петриченко, Клушин, Ольховський, але все ж гості зуміли зберегти власні ворота в цій грі «сухими».
«Кривбас»: Антоненко, Лещенко-к, Клушин, Ольховський, Петриченко, Бовтуненко, Михайловський (Стретович, 69), Красільніков (Данилюк, 62), Тищенко, Арвеладзе (Яворський, 69; Єлсуков, 84), Лозвір.
«Карпати»: Сорочинський, Гудак-к, Маркович, Семчук (Завійський, 75), Луканюк (Страшкевич, 57), Елла, Костевич, Білий, Смук, Вільчинський, Красномовець.
Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров