Главная Украинские Дублеры Олег Федюков: "Отримали дуже хороше навантаження під час спарингів"
^

Олег Федюков: "Отримали дуже хороше навантаження під час спарингів"

470
Олег Федюков: "Отримали дуже хороше навантаження під час спарингів"

Гравці молодіжного складу «Волині» розпочали завершальний етап підготовки до відновлення чемпіонату України. Дубль повернувся із навчально-тренувального збору, який проходив на Закарпатті, і тренуватиметься до першого поєдинку в Дніпропетровську вдома.

Клубна прес-служба попросила прокоментувати результати збору «молодіжки» в старшого тренера «Волині» U-21 Олега Федюкова.

- Мали в «Кам`яниці» дуже насичений графік тренувань. За 14 днів зіграли шість поєдинків, а ще врахуйте, що два матчі ми грали в експериментальному темпі – чотири тайми по 30 хвилин. Тому навантаження хлопці мали пристойне. Але ви ж розумієте, що у цю пору багато тренуватися і грати спаринги – звична справа. Радий, що нам сприяли і умови в «Камелоті», і погода. Матчі відбувалися на штучному покритті, у ці дні хлопці трішки відновляться після навантажень і перейдуть на природний газон. Думаю, що десяти днів, які залишилися до відновлення чемпіонату нам буде достатньо для цього.

Наголошу, що суперники були різними за класом та майстерністю і це неабияк посприяло виявленню усіх позитивних і негативних рис в підготовці команди. Ми тільки раз програли, а із командами другої ліги та колегами з «Говерли» виглядали дуже пристойно – і по грі, і за результатом.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения