Олег Федюков: "Отримали дуже хороше навантаження під час спарингів"

Олег Федюков: "Отримали дуже хороше навантаження під час спарингів"

102
Олег Федюков: "Отримали дуже хороше навантаження під час спарингів"

Гравці молодіжного складу «Волині» розпочали завершальний етап підготовки до відновлення чемпіонату України. Дубль повернувся із навчально-тренувального збору, який проходив на Закарпатті, і тренуватиметься до першого поєдинку в Дніпропетровську вдома.

Клубна прес-служба попросила прокоментувати результати збору «молодіжки» в старшого тренера «Волині» U-21 Олега Федюкова.

- Мали в «Кам`яниці» дуже насичений графік тренувань. За 14 днів зіграли шість поєдинків, а ще врахуйте, що два матчі ми грали в експериментальному темпі – чотири тайми по 30 хвилин. Тому навантаження хлопці мали пристойне. Але ви ж розумієте, що у цю пору багато тренуватися і грати спаринги – звична справа. Радий, що нам сприяли і умови в «Камелоті», і погода. Матчі відбувалися на штучному покритті, у ці дні хлопці трішки відновляться після навантажень і перейдуть на природний газон. Думаю, що десяти днів, які залишилися до відновлення чемпіонату нам буде достатньо для цього.

Наголошу, що суперники були різними за класом та майстерністю і це неабияк посприяло виявленню усіх позитивних і негативних рис в підготовці команди. Ми тільки раз програли, а із командами другої ліги та колегами з «Говерли» виглядали дуже пристойно – і по грі, і за результатом.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров