Главная Украинские Дублеры Франческо Баранка: "Аномальність матчу "Карпати" U-21 – "Олімпік" U-21 не викликає сумнівів"


^

Франческо Баранка: "Аномальність матчу "Карпати" U-21 – "Олімпік" U-21 не викликає сумнівів"768
Франческо Баранка: "Аномальність матчу "Карпати" U-21 – "Олімпік" U-21 не викликає сумнівів"


Фото - Federbet

Сьогодні у матчі "Карпати" – "Олімпік" у чемпіонаті України U-21 сталася цікава подія. Президент "Олімпіка" Владислав Гельзін прибрав команду з поля через аномальні рухи ставок. Свій коментар на цю тему дав голова Комітету з етики і чесної гри Франческо Баранка.

За останній час було багато "дивних" матчів за участю "Олімпіка" U-21. Роботу над цією справою завершено, і зараз вона у КДК. Що стосується сьогоднішнього матчу U-21 "Олімпіка" з "Карпатами", то немає жодних сумнівів, що в цьому матчі були аномальні рухи коефіцієнтів.

В Азії було зафіксовано аномальні ставки на ринки тоталу більше 3.5 (в матчі буде 4 голи і більше – прим. ред.) та перемогу "Карпат" з форою (перемога з різницею у кілька голів – прим. ред.).

Ми зрозуміли, що щось не так з цим матчем, вже після 5-ти хвилин гри. До речі, це не єдиний "дивний" матч U-21 сьогодні. Можу відзначити правильну поведінку президента "Олімпіка". Він зателефонував до ФФУ. Раніше такої реакції не було в схожих ситуаціях. Я буду радий співпраці з ним.

Ми розбираємося не тільки з цим матчем, а і з попередніми випадками за участі "Олімпіка" U-21.

Я радий, що виникла певна реакція щодо цієї проблеми. Для нас цей випадок є показником того, що наша справа не стоїть на місці, – повідомив Франческо Баранка.

Зазначимо також, що незважаючи на те, що команду було прибрано з поля, більшість букмекерів в такому випадку розраховують ставки як успішні. Тобто ставка на тотал голів більше 3.5 все ж успішно зіграла, якщо тільки у букмекера не виникло вищезазначених підозр.

Читайте также: Матч "Карпаты" (U-21) - "Олимпик" (U-21) не доигран – гости увели команду с поля

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме