Ігор Йовічевіч: "Можна лише поскаржитися на невезіння"
^

Ігор Йовічевіч: "Можна лише поскаржитися на невезіння"

307
Ігор Йовічевіч: "Можна лише поскаржитися на невезіння"
Фото - fckarpaty.com.ua

По завершенні матчу молодіжних команд «Карпат» і запорізького «Металурга» керманич «левів» Ігор Йовічевіч поділився своїми враженнями від гри.

- Ми зіграли стабільно – без провалів, до жодного гравця у мене особливих претензій немає, кожен повністю віддавався грі і залишив на полі всі сили. Гра з «Металургом» чимось нагадувала попередній поєдинок з «Чорноморцем», коли обидві команди діють дуже агресивно, намагаються володіти ініціативою і нав’язати супернику свою гру. Скажу, що ми краще контролювали м’яча, хоча робити це було не просто. У команди Запоріжжя вийшло на поле троє гравців основного складу, а головне, вони мали серйозну перевагу в зрості і весь час намагалися грати передачами повітрям, роблячи головну ставку на боротьбу на другому поверсі. Але хочу відзначити, що мої хлопці в захисті зіграли дуже добре і майже нічим не поступалися гравцям «Металурга», що й дозволило нам в обороні зіграти на «0».

В передній лінії ми також дивилися досить пристойно, команда діяла саме так, як ми домовлялися на установці. Хлопці добре тримали м’яча, хоча скажу, що володіння м’ячем було приблизно однаковим. Однак нам вдавалося краще розігрувати комбінації і нехай не кожна з них закінчувалася ударом по воротах, але ми створили не одну нагоду, щоб забити. Так в першому таймі один тільки Елла два рази не влучив у порожні ворота. Партнери все зробили, йому залишалося тільки завершити зусилля команди, але не вийшло. Ну а про незабитий пенальті навіть не знаю, що й сказати – це ж треба, вже другу гру поспіль не можемо виграти через нереалізований 11-метровий. Тут можна лише поскаржитися на невезіння і висловити сподівання, що в наступних іграх доля буде до нас більш прихильною, – сказав хорватський фахівець.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме