Тарас Завійський: "Ми могли б виступити і краще"

Тарас Завійський: "Ми могли б виступити і краще"

287

В понеділок до Львова повернулися двоє гравців «Карпат» – Тарас Завійський та Юрій Яструб, які захищали честь юнацької збірної України на міжнародному меморіалі Валентина Гранаткіна, який відбувався в Санкт-Петербурзі. На ньому українці здобули бронзові медалі.

- Ми могли б виступити і краще, але в півфіналі поступилися господарям турніру – збірній Росії. Є припущення, що наша команда не налаштувалася як слід. Справа в тому, що трохи раніше, на інших турнірах, ми вже перемагали росіян 2:0 і 3:0. Тому думали, що і зараз зможемо їх обіграти. Але так не трапилося і ми програли 1:4, – розповідає капітан юніорської команди «Карпат» Тарас Завійський.

- Загалом турнір дуже сподобався. Все було організовано на хорошому рівні. Можна сказати, що це був юніорський чемпіонат Європи. Класно себе показали збірні Росії та Італії. Після закінчення турніру нам організували екскурсію містом.

На жаль, ми з Юрком Яструбом не мали достатньо ігрової практики. На тренуваннях викладалися як могли, але тренери довіряли гравцям з «Динамо» та «Шахтаря». Мабуть, у них більше досвіду, важко сказати..

Після повернення до Львова я пройшов медогляд. Сказали, що я буду тренуватися з молодіжною командою, що мене дуже втішило. Я думаю, що це дуже добре, бо зі старшими гравцями корисно тренуватися, – розповів Завійський.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров