Контрольний матч. "Карпати" (U-19) – "Металург" З (U-19) 2:0
^

Контрольний матч. "Карпати" (U-19) – "Металург" З (U-19) 2:0

401
Контрольний матч. "Карпати" (U-19) – "Металург" З (U-19) 2:0
Фото - sports.ru

«Карпати» U-19 завершили десятиденний навчально-тренувальний збір в Криму. Останнім його акордом став контрольний поєдинок, який підопічні Радослава Боянова та Андрія Тлумака зіграли проти одноліток запорізького «Металурга». Гра відбулася на полі НТБ ФК «Кримтеплиця» в Молодіжному, що під Сімферополем, де власне «зелено-білі» і проводили збір.

«Карпати» U-19: Підківка (Мозіль, 46), Білоус (Кошка, 80), Фляк (Токар, 59), Бухта, Дударенко, Верещак (Макогон, 46), Яструб, Савошко (Гришак, 66), Павлов, Дзядикевич (Дронський, 24), Поручинський (Ковталюк, 66).

Перш ніж розповісти власне про перипетії гри, зазначимо, що гра відбулася на полі зі штучним покриттям під супровід перемінного весняного дощу. Але температура повітря була плюсова, тож умови, враховуючи, що у футбол прийнято грати за будь-якої погоди, були цілком прийнятні.

Загалом гра пройшла за помітної як територіальної, так і ігрової переваги карпатівців. Запоріжці воротам нашої команди більш-менш реально загрожували від сили два рази, але в обох випадках захисники ліквідували небезпеку. Натомість воротар та оборонці металургів діяли з повним навантаженням упродовж всіх 90 хвилин.

«Зелено-білі» значно більшу частину ігрового часу контролювали м’яча, багато комбінували і створили цілу низку гольових моментів. Однак обидва голи забили зі стандартів. На 25-ій хвилині відмінний удар зі штрафного виконав Юрій Яструб. До воріт було метрів двадцять – атакувальний хавбек технічно перекинув круглого через стінку і той за мить затріпотів у сітці. Воротар «Металурга» не мав ніяких шансів відбити м’яч – 1:0.

А от за п’ять хвилин, коли практично з цієї ж точки і також зі штрафного пробивав Андрій Дронський, то кіпер запоріжців в принципі не повинен був пропускати гол. Центрфорвард «Карпат» пробив в той кут, за який відповідав саме воротар і останній ніби то круглого впіймав, але якраз в цьому епізоді далися взнаки погодні умови і мокрий м’яч в останній момент вислизнув з рук і перетнув лінію воріт – 2:0.

Що ж до другого тайму, то він пройшов за ще більш відчутної переваги «зелено-білих», які весь час тиснули на ворота суперника. Здавалося, третій гол – справа часу. Однак хвилини гри потихеньку спливали одна за одною, а гола все не було і в підсумку рахунок першого тайму залишився незмінним. Хоча чудових нагод його збільшити підопічні Радослава Боянова та Андрія Тлумака створили більш, ніж достатньо. Зокрема мали забивати Іван Павлов, Юрій Яструб, Андрій Дронський, Микола Ковталюк, але кожен раз або бракувало влучності при завершенні атаки, або вдало діяв кіпер «Металурга». Тож фінальний свисток зафіксував перемогу «Карпат» з рахунком 2:0. Хоча ще раз підкреслимо, що він не зовсім відображає ту ігрову перевагу, яку мала команда.

Тепер «Карпати» U-19 повертаються додому і вже безпосередньо у Львові будуть готуватися до першого офіційного матчу в 2013 році. У середу, 20-го березня, «леви» вдома, в рамках 4-го туру фінальної частини прем’єрної першості України серед юніорів поміряються силами з однолітками маріупольського «Іллічівця».

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме