Главная Украинские Дублеры Ігор Йовічевіч: "Луканюк вже "отримав по шиї"
^

Ігор Йовічевіч: "Луканюк вже "отримав по шиї"

452
Ігор Йовічевіч: "Луканюк вже "отримав по шиї"
Фото - fckarpaty.com.ua

Старший тренер молодіжного складу львівських «Карпат» Ігор Йовічевіч по завершенні поєдинку 5-го туру першості України у Раві-Руській з луганською «Зорею» поділився своїми враженнями від гри з Інформаційним центром ФК «Карпати».

– Дуже-дуже непростий матч. Плюс важка погода та високий темп гри. Ну й звісно сильний суперник – як-не-як, а «Зоря» чинний чемпіон молодіжної першості, який заслуговує на повагу. Але все одно ми не поступалися, а в першому таймі навіть були активнішими, намагалися контролювати гру. В другому таймі ми повели в грі, але через брак концентрації пропустили й самі зі стандарту. Ми дуже дешево віддали свою перевагу в рахунку. Якби не було цього прикрого епізоду, то думаю, все могло так і закінчитися нашою перемогою 1:0. А потім сталася ця незрозуміла червона карточка. Після неї нам важко було розраховувати на перемогу, хоча ми навіть в чисельній меншості не перестали думати про те, як здобути три очки.

– Що ви сказали своїм підопічним після гри у роздягальні?

– Подякував їм за те, як вони грали, за виявлений характер, за те, що всі свої сили вони залишили на полі. Я дуже гордий за свою команду, яка грала сьогодні від серця і робила все можливе та неможливе, аби досягти максимально позитивного результату. Навіть коли щось не виходило, вони все одно продовжували боротися.

– Як ви оцінити власне сам рівень гри своєї команди, абстрагуючись від результату?

– Вважаю, що ми сьогодні грали близько до тої філософії футболу, якої ми навчаємо хлопців на тренуваннях – грати через контроль м’яча, атаки проводити через фланги, намагатися діяти попереду максимально як в ширину, так і в глибину, наскільки дозволяє суперник.

– Наскільки рахунок 1:1 є справедливим?

– Думаю, він відповідає тому, що було у грі, коли брати до уваги усі 90 хвилин. Можливо, ми могли й виграти. Тоді можна говорити, що ми сьогодні втратили два очки. Але ж могли й програти, а значить могли й одне очко не заробити. Тому, виходячи з тої ситуації, яка склалася, вважаю результат цілком прийнятний для нас.

– Судячи з усього, грою ви також значною мірою задоволені?

– Так, по грі у мене немає до команди жодних претензій. Я вдячний хлопцям за те, як вони сьогодні грали. Але то вже історія. Потрібно проаналізувати матч, зробити висновки і будемо рухатися далі.

– Луканюк буде покараний?

– Він вже «отримав по шиї», але буде ще покараний. Я все розумію, це футбол. Але гравець повинен вміти контролювати свої емоції. Не можна залишати свою команду в чисельній меншості, що називається, на рівному місці. Тож будемо мати з ним ще дуже серйозну розмову і він обов’язково буде оштрафований.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме