Match odds 770567
FootBoom ⚽ Дублеры Молодіжний склад "Волині" зіграв чергові спаринги
^

Молодіжний склад "Волині" зіграв чергові спаринги

722
Молодіжний склад "Волині" зіграв чергові спаринги
Фото - fcvolyn.net

Молодіжний склад «Волині», виконуючи тренувальну програму другого закарпатського збору, продовжує грати контрольні матчі. Сьогодні команда Анатолія Пісковця провела ще два матчі із місцевими командами. Попри негоду – сильні снігопади, які обрушилися днями на Ужгород, умови для ігор були чудовими, адже штучний газон комплексу «Камелот» був очищений від снігу. Дубль «Волині» традиційно зіграв відразу два поєдинки різними складами.

У першому «молодіжці» протистояв місцевий аматорський клуб ФК «Середнє». Тільки у першому таймі лучани відчули опір суперників. За рівної гри вони таки пішли на перерву за рахунку 1:0, а у другому таймі голи Гребенюка та Булига зробили перевагу лучан переконливішою. Відзначимо комбінації, які призвели до двох останніх голів – із застосуванням діагоналей, забігань, прострілів та гри на випередження.

Склад «Волині-М» у цьому спарингу: Воробей, Карасюк, Циркуненко, Малик, Мельничук, Малецький, Подригуля, Булига, Стрижеус, Коблюк, Гребенюк.

Згодом інший склад «Волині» протистояв команді ФК «Поляна» із Сваляви. Пропустивши гол у самому дебюті гри, лучани не змогли вирівняти гру і рахунок, тому у підсумку поразка – 0:1.

Склад «Волині-М»: Ширай, Ярмолюк, Малецький, Никитюк, Заторський, Мучак, Шаповал, Максимук, Хоменко, Ігнатьєв, Жук.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: ФК "Волинь"
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения