Главная Украинские Дублеры Молодіжна першість. "Металіст" - "Волинь" 2:1
^

Молодіжна першість. "Металіст" - "Волинь" 2:1

570
Молодіжна першість. "Металіст" - "Волинь" 2:1
Фото - metalist.ua

Склади обох команд у цьому поєдинку підсилили гравці основи, тому глядачі мали сподівання стати свідками захоплюючого поєдинку. У господарів за дубль зіграли Шелаєв, Березовчук, Пшеничних, Нойок, Барилко та Крістальдо, за «Волинь» – Матуку, Никитюк, Козьбан та Щедрий. Відзначимо й дебютний матч за молодіжний склад зовсім юного Зінкевича, а також гру у воротах Воробея.

Матч розпочався із потенційного гольового моменту у Дмитра Козьбана. Він вийшов віч-на-віч із Денчуком, але переграти кіпера не зумів. Утім, арбітр зафіксував у цьому моменті офсайд.

М’яч довго не затримувався у центрі поля, хоч битва за цю ділянку тривала до останніх секунд гри. Дещо пожвавила гру «Волині» заміна – Дудік, який напередодні зробив дубль у матчі юніорів, вийшов замість Щедрого і добряче потріпав лівий фланг оборони «Металіста».

Загалом перша половина гри пройшла за рівної боротьби, але на перерву команди пішли все ж за переваги «Металіста». Харків’янам вдався «гол у роздягальню». Барилка залишили самого на куті воротарського майданчика й нападник не міг згаяти такий момент – 1:0.

Другий тайм на правах команди, що програє, активніше почали гості, але не довели до логічного завершення кілька гострих атак, а також не використали зароблені стандарти. Неточними були й дальні удари «Волині». «Металіст» же стишив активність гостей ударом у поперечину від Краєва.

Тренери у середині другого тайму почали робити заміни й Олег Федюков вгадав з однією з них. Булигу хорошим вертикальним пасом вивели віч-на-віч із Денчуком й Дмитро реалізував свій момент – 1:1. Відзначимо у цьому моменті участь в атаці Козьбана й Дудіка, які власне й зробили пів-справи для Булиги.

На жаль, рівновага довго не протрималася: лучани прогавили стандарт від господарів й Азацький головою вивів господарів уперед – 2:1. «Волинь» як могла навалилася на ворота «Металіста», але вдруге зрівняти рахунок в матчі не змогла.

Оцените
Поделитесь
Источник: fcvolyn.net

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме