Контрольний матч. "Карпати" (мол.) - "Градач" (Чехія) 3:0
^

Контрольний матч. "Карпати" (мол.) - "Градач" (Чехія) 3:0

324
Контрольний матч. "Карпати" (мол.) - "Градач" (Чехія) 3:0

У своєму третьому спарингу на турецьких зборах молодіжна команда «Карпат» перемогла однолітків з чеського клубу «Градач» з рахунком 3:0. За словами старшого тренера Ігоря Йовічевіча, незважаючи на рахунок, обіграти чехів було непросто.

- Наша команда віддала в цій грі усі свої сили, а тренуємося ми дуже інтенсивно. Я задоволений тим, як хлопці виконали настанови в кожному з таймів» – розповів хорватський спеціаліст.

Розмочити рахунок карпатівцям вдалося у другому таймі. Спершу, на 48-ій хвилині, відзначився Страшкевич, а вже за дві хвилини забив і Красномовець. Суперник спробував відігратися, але наразився на третій гол – його автором став той же Страшкевич.

У першому таймі карпатівці грали у такому складі: Сорочинський – Савченко, Гірський, Подоляк, Гудак – Березовий, Чачуа, Костевич – Семчук, Пучковський, Елла.

По перерві тренери ввели у гру нових гравців, а декому з тих, хто виходив у першому таймі, довелося змінити позицію: Сиваківський – Маркович, Гірський, Білий, Гудак – Чачуа, Ахалая, Страшкевич – Красномовець, Завійський, Смук.

Наступні два спаринги молодіжна команда проведе в понеділок. Зранку «зелено-білі» зіграють проти полтавської «Ворскли», а ввечері проти румунської команди. Нагадаємо, що молодіжка провела в Туреччині вже три спаринги. До поєдинку з «Градачем» команда обіграла казахський «Байтерек» 1:0 і зіграла внічию 0:0 з хорватським «Інтером».

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме