Михайло Іваниця: "Дякую хлопцям за самовіддачу"
^

Михайло Іваниця: "Дякую хлопцям за самовіддачу"

485
Михайло Іваниця: "Дякую хлопцям за самовіддачу" - изображение 1Після матчу з запорізьким «Металургом» старший тренер молодіжного складу команди відповів на запитання клубної прес-служби
- Михайле Михайловичу, як гадаєте, сьогодні ми втратили перемогу чи все ж здобули нічию?
- Навіть, якби результат був негативним все рівно подякував би хлопцям за самовіддачу. Хоч сьогодні мої підопічні припустилися чисельних помилок, але повірте, важко за короткий період створити боєздатний колектив. Поступово працюємо йдемо до цього. Я вірю в хлопців, які дуже перспективні. У складі команди переважна більшість гравців 1994 року народження, які проходять процес становлення. Все рівно дякую хлопцям за самовіддачу.
В цілому, розділив би поєдинок на дві частини – до вилучення і після нього. В першій частині команда добре виглядала, хлопці створили низку гольових моментів, забили два м’ячі. Друга половина матчу показала, що нам ще потрібно багато працювати.
- Прокоментуйте заміни, які ви провели в ході поєдинку?
- Сподівався, що гравці, які вийшли на поле внесуть свіжість в гру, однак визнаю, що помилився. Хлопці не зуміли як слід увійти в гру, довелося проводити повторні ротації.
- Дії арбітрів коментувати не будете?
- Не хочу аналізувати їх дії, мене більше цікавила гра моїх підопічних.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме