Ігор Йовічевіч: "Програли по рахунку, але не по грі"
^

Ігор Йовічевіч: "Програли по рахунку, але не по грі"

399
Ігор Йовічевіч: "Програли по рахунку, але не по грі"
Фото - fckarpaty.com.ua
Старший тренер молодіжки «Карпат» розповів Інформаційному центру клубу про причини поразки у гостьовій грі з маріупольським «Іллічівцем».
– Програли ми по рахунку, але не по грі. Коли аналізував весь матч, то я залишився при думці, що ми грали добре і команда показувала більшу частину ігрового часу саме той футбол, який ми хочемо бачити у її виконанні і в який ми вчимося грати на тренуваннях. Щоправда, пропустили два швидких голи. Але зуміли зібратися і один м’яч відіграли. Здавалося, настав перелом у грі. Однак дуже швидко ми пропустили третій гол, цього разу зі стандарту. Втім, часу залишалося ще багато і ми могли не лише відігратися, а й вирвати перемогу. Мали для цього моменти, але на жаль, не склалося – забракло хоча б трішечки везіння.
– Судячи з того, як розвивалися події на полі стадіону «Західний», ваші підопічні провалили дебют гри.
– Так. Ми були сонні перші тридцять хвилин. Навіть не знаю, чим це можна пояснити. Можливо тим, що половина гравців, які прибули до Маріуполя в складі першої команди, вийшли на поле, щойно прилетівши літаком. Та як би там не було, ми подарували супернику усі три голи, які він нам забив. В кожному з епізодів, які призвели до голів у наші ворота, не стільки заслуга гравців «Іллічівця», скільки вони стали результатом помилок наших футболістів. А от більше я й не можу пригадати, щоб суперник серйозно загрожував нашим воротам. Майже півтора тайму гра проходила під нашим контролем.
– Але рахунок 3:1 на користь «Іллічівця» залишився незмінним. Чому?
– Дуже добре зіграв воротар господарів. Ворота «Іллічівця» захищав досвідчений Ігор Бажан, який зробив все можливе і неможливе, щоб зберегти для своєї команди переможний рахунок. Чого вартий, для прикладу, лише епізод у другому таймі, коли Пучковський після прострілу з флангу пробивав у дотик з трьох метрів, але Бажан неймовірним чином зумів зреагувати на удар і відбив м’яч. І це був не єдиний епізод, коли він зіграв на найвищому воротарському рівні. Інша причина полягала у наших кадрових проблемах в центрі поля. На останньому тренуванні у Львові ушкодження отримав Володя Костевич і він навіть не поїхав до Маріуполя. Травмований й інший наш опорник Михайло Березовий. Тож на цій позиції вийшов Слава Мартинюк. Він досвідчений футболіст, але це був його перший вихід на поле в сезоні після тривалого лікування. Зрозуміло, що він наразі не повністю готовий і не увійшов ще в ігровий ритм. Тож йому бракувало десь трохи ігрової активності. Але я ще раз наголошу, що загалом ми добре зіграли, особливо в другій половині матчу, коли суперник думав виключно про оборону своїх воріт і навіть не намагався контратакувати.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме