FootBoom ⚽ Турниры Украинские Кубок Украины Олександр Гладкий: "Провели одну з кращих ігор, але нас вкотре підвела реалізація"
^

Олександр Гладкий: "Провели одну з кращих ігор, але нас вкотре підвела реалізація"

597
Олександр Гладкий: "Провели одну з кращих ігор, але нас вкотре підвела реалізація"
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com

Після матчу Олександр Гладкий, який був одним з найактивнішим на полі, поділився враженнями від кубкової дуелі проти «Металіста».

– Саша, у тебе травма?

– Це не важливо. Проблема в іншому. Ми провели одну з кращих ігор, але нас вкотре підвела реалізація. Це проблема, зокрема, й моя. Якби я забив... Там був відскок, але це моя вина. Я підвів команду. Хоча у нас і без того були моменти. Ми здорово грали, багато чого у нас вдавалося. Але ми не забили. «Металісту» ж вдалося забити просто фантастичний гол, а потім другий. Ми боролися до кінця. Я впевнений, що Федорчука збивали, мав бути пенальті. Це бачили всі, окрім судді. Але що тут виправдовуватися? «Металіст» пройшов далі. Удачі йому.

– За такої підтримки було легше грати?

– Велике спасибі нашим фанатам. Весь матч вони нас підтримували. Було б добре, якби вони так уболівали на всіх матчах, а не тільки на Кубку. Така підтримка додає сил з першої до останньої хвилини.

– Сил на «Чорноморець» вистачить?

– Має вистачити.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения