Ультрас просять перенести фінал Кубка України в інше місто

Ультрас просять перенести фінал Кубка України в інше місто

96
Ультрас просять перенести фінал Кубка України в інше місто
Фото - Виктор Перегняк, FootBoom.com

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Шановний Анатолій Дмитрович!

Ми, футбольні вболівальники України, наполягаємо на перенесенні фінального матчу Кубку України з міста Харків у інше місто.

Проведення фінального матчу у місті Харкові наражає на небезпеку численних вболівальників, які захочуть відвідати цей матч. Адже зараз у Харкові присутні численні агресивні антидержавні елементи. Приїзд ультрас вони можуть використати для організації масштабних провокацій, як це сталося нещодавно під час проведення матчу Прем’єр ліги між харківським Металістом та дніпропетровським Дніпром.

Слід також згадати інцидент з побиттям громадян України на трасі Полтава – Харків, серед яких теж були футбольні ультрас. Отже, небезпека існує ще і на шляху до місця проведення фінального матчу.

Чи враховувала ФФУ ці факти, обираючи Харків?

Сподіваємося, що ФФУ перегляне своє рішення. Інакше це виглядатиме як навмисне сприяння загостренню громадянського конфлікту в Україні, що містить ознаки державної зради.

Натомість, пропонуємо провести фінальний матч у Львові. Це місто максимально віддалене від східного кордону, та ще ніколи у своїй історії (!) не приймало фінал Кубку України (на відміну від Харкова, який приймав фінал тричі за останні 6 років, включно з минулорічним).

Крім гарантій безпеки, численні вболівальники України отримають можливість переконатися у гостинності та доброзичливості львів’ян, що матиме позитивний вплив на гуманітарну ситуацію в Україні. А сам матч пройде у святковій атмосфері та при повних трибунах.

Ультрас: Шахтар, Чорноморець, Славутич, Динамо. Карпат, Дніпро, Зоря, Металіст, Металург Д, Ворскла, Iллічівець, Севастополь, Волинь, Говерла, Металург З, Таврія.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 7
 • Вопрос? А кто это от имени Севастополя там вещает,я так думаю как и те что от имени Украины на майдане!?

  0+ 0- 0
  +-
  ДВС
 • Ответ на сообщение ДВС -

  Вопрос? А кто это от имени Севастополя там вещает,я так думаю как и те что от имени Украины на майдане!?

  загубись

  0+ 0- 0
  +-
  beat
 • это типа " я дочь офицера"...))

  0+ 0- 0
  +-
  tarasbulba
 • и Булатов туда же - Дмитро Булатов: "Я попросив Конькова не проводити фінал Кубка України в Харкові" ну тогда просто отмените чемпионат и кубок Украины... иначе все выглядит и правда смешно.

  0+ 0- 0
  +-
  tarasbulba
 • Найактивніші зараз кримчаки. Вас, гаспада, на расєйський сайтах за своїх не приймають, чи вже душа по Україні скучила?

  0+ 0- 0
  +-
  citizen
 • Ответ на удаленное сообщение legir -

  Просто интересно , у нас футбол только для ультрас? Так зачем стадионы по 60 тыщ строили, надо было на 2-3 тысячи мест и хватит, просто посмотреть футбол на стадике уже моветон оказывается, надо орать , глаза выкатывать, палить , взрывать петарды и шашки, драться между собой и с ментами, временами зиговать , бороться "за волю" и *опы голые на всю страну показывать - тогда ты "право имеющий". Не смешите моего кота, он только покушал))

  Долю суспільства визначають активні його члени, а не сіра маса. Футбол без ультрас - це як безалкогольне пиво. 60 тис. будували для бидла жующого насіння, щоб мати дохід. І тільки.

  0+ 0- 0
  +-
  Antropofag
 • Харків не тільки небезпечне місце, але й просто логіки не бачу в четверте проводити фінал кубка в Харкові. Постійно мають змінюватись містаю

  0+ 0- 0
  +-
  Antropofag
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров