Олександр Севідов: "Всі внесли в перемогу свою лепту"
^

Олександр Севідов: "Всі внесли в перемогу свою лепту"

396
Олександр Севідов: "Всі внесли в перемогу свою лепту"

Олександр Севідов, головний тренер «Карпат».

– Вийшла хороша кубкова гра, вітаю наших уболівальників з перемогою. Грати було не просто. Багато основних севастопольців не приїхали, але футбол все одно був досить живим. Глядачам такі ігри подобаються. Ми не тягнули час практично (усміхається), мали забивати і ставити крапку в матчі. Але поки наша майстерність нам цього не дозволяє. Загалом, мені нічим дорікнути команді. У нас на відновлення було всього два дні. Для нас грати в такому темпі трохи незвично. Але ми все ж витримали і тепер маємо добре підготуватися до матчу проти «Таврії».

– Сьогодні грали Озарків та Елла. Оцініть їхні дії.

– У нас в групі атаки сьогодні грала зграйка хоббітів. Знаєте, я не люблю хвалити гравців. Не тому, що вони цього не заслужили, а тому, що вони не вміють цим користуватися. Сьогодні ніхто не випав. Всі внесли в перемогу свою лепту.

Ви, мабуть, знали, що до Львова не приїде багато виконавців основи. Чи залежав від цього вибір гравців вашої команди?

– Та ні. Коли ми приїхали на базу, то я прочитав інтерв’ю Карнози, який сказав, що ряд виконавців не приїде. Сьогодні зранку мені теж сказали, що кількох лідерів нема, але, чесно вам скажу, ми не готували під них свою команду. До того ж, у «Севастополя» практично вся молодь в атаці представляє наші збірні, а в центрі та в обороні зібралися досвідчені виконавці. Обговорювати рішення гостей – не моя компетенція. Була рівна гра, ніхто не хотів поступатися.

– У заявці не було Пашаєва і Страшкевича.

– У них були мікротравми. Пашаєв – боєць, він від «Динамо» ще не відійшов. А Страшкевич трішки наївся. Він був серед нас наймолодшим. Потрапив під «Динамо» і «Шахтар», проти яких грав хіба у фентезі і Playstation. Йому треба психологічно перепочити. А Чачуа, Озарків, Елла – це майбутнє нашого клубу. Ми бережно ставимося до наших діамантиків.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме