Ігор Дуляй: "Карпати" провели непоганий матч
^

Ігор Дуляй: "Карпати" провели непоганий матч

565
Ігор Дуляй: "Карпати" провели непоганий матч

Нагадаємо, львів’яни перемогли суперника з рахунком 1:0 і пробилися до наступної стадії змагань.

- Нам потрібно було лише забити гол. Ви бачили, що ми атакували усі 90 хвилин. "Карпати" також мали вдосталь моментів для того, аби забити м’яч і одного разу вони цим скористалися. Коли "Карпати" нам забили, ми дещо розкрилися і намагалися зрівняти рахунок. Це нам не вдалося. Ми часто не влучали в ствір воріт.

Не можу сказати, що сьогодні "Севастополь" зіграв погано. Вважаю, що "Карпати" провели непоганий матч. Ми багато грали на атаку, з цього сильно розкривалися і у суперника вдавалися контратаки. Вітаю "Карпати" з перемогою і бажаю успіхів цій команді у наступних матчах.

- "Севастополь" багато бив з-за меж штрафного майданчика. Така була тренерська установка?

- Так виходило у грі, такої установки не було. "Карпати" сідали глибоко в оборону і добре закривали зони. У нашій команді є чимало футболістів, які непогано б’ють здалеку, для прикладу Олександр Жабокрицький. На жаль, у "карпатівські" ворота ми сьогодні не влучали.

- "Карпати" своєю грою здивували?

- У них було завдання пройти далі і вони його виконали. Найголовніше у цій грі був результат.

- Чимало ключових виконавців "Севастополя" не кубковий матч проти "Карпат" не приїхали.

- У нас в обоймі є чимало футболістів основного складу. Багато з них не мали ігрової практики через травми та інші причини. Сьогоднішній матч був чудовою можливістю для них себе проявити. Вважаю, усі, хто вийшов сьогодні на поле, показали велике бажання. Можливо, деякими моментами тренер не задоволений, однак у цій грі також були хороші моменти.

- Чи дуже засмутив вас та команду виліт з Кубка України?

- Звісно, програвати неприємно, проте це матч уже історія. Завтра уже буде новий день і підготовка до наступних матчів. Не треба дивитися назад, а тільки вперед.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме