Геннадій Орбу: "ККД у "Карпат" був вищим"
^

Геннадій Орбу: "ККД у "Карпат" був вищим"

475
Геннадій Орбу: "ККД у "Карпат" був вищим"
Фото - fcsevastopol.com

Геннадій Орбу, головний тренер «Севастополя»

– Чесно кажучи, вийшов чисто кубковий матч у виконанні обох команд. Думаю, що глядачам така гра сподобалася. Обидві команди атакували, але я все ж вітаю «Карпати» з перемогою.

– Логіка така: якби ви хотіли виграти, то привезли б до Львова основу.

– Я хотів виграти. Але нам треба тримати в тонусі всю команду, давати гравцям практику. Бо 11-12 людей не витримає напруження всього сезону. Думаю, що нам це вдалося. В кожному матчі, навіть негативному, ми шукаємо позитив. Ми взяли двох гравців з Академії, от Недоля навіть потрапив в заявку. Тобто ми молодь підтягуємо. Так, ми хотіли виграти. Були моменти, що ми і перевагою володіли. Але єТТД, а є ККД, от в «Карпат» він був вищим.

– Тобто сьогодні були оглядини найближчого резерву?

– Караваєв, Дуляй, Жабокрицький – це хіба не основа? У нас нема першого і другого складів. Всі вони гравці основи. Лише перед грою вибираємо стартовий склад. Сьогодні я задоволений діями гравців, але були і помилки. 20 останніх хвилин ми грали в антифутбол. Якби кубкові поєдинки складалися з двох матчів, то одна справа, а так нам треба було відіграватися, ми пішли вперед. Могли вкінці пропустити, але могли і забити.

– Перед матчем ви спілкувалися з Севідовим. Давно його знаєте?

– Севідова, Мартюка, Золотницького, звичайно, знаю. Ми дружимо, але лише до і після матчу, не під час нього. Я сподіваюся, ви зняли те, як ми з ним після гри обнялися? (сміється). Ми побажали один одному удачі, без цього важко працювати.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме