Олег Федорчук: "Цей тиждень буде визначальним для Блохіна"

Олег Федорчук: "Цей тиждень буде визначальним для Блохіна"

111
Олег Федорчук: "Цей тиждень буде визначальним для Блохіна"
Фото - goodvin.info

Колишній тренер симферопольської "Таврії" Олег Федорчук вважає київське "Динамо" фаворитом у кубковому протистоянні з харківським "Металістом".

"У киян немає проблем із керівництвом клубу й із фінансами. У харків'ян усе навпаки. Тому психологічний стан буде кращим у динамівців. Інший важливий показник – ігрова форма. По суті, цієї весни "Металіст" зіграв одну повноцінну гру з "Говерлою". У киян за плечима вже чотири матчі. Вони в кращому ігровому тонусі".

Динамо почало чемпіонат із двох перемог поспіль. Чи можна говорити про відродження команди?

"Навряд. Обидва матчі у виконанні динамівців були не надто переконливими. І це при тому, що суперники були значно нижчими за рівнем. У "Таврії" вдома виграли ледве-ледве, а Запоріжжю три голи з чотирьох були забиті в останні хвилини матчу. До того ж у середині гри був епізод, коли "Металург" міг зрівняти рахунок. Врятував воротар Рибка. Якщо говорити про весняний відрізок чемпіонату, то лише "Дніпро" додав за якістю гри".

Чи будуть майбутні ігри з "Металістом" і "Дніпром" визначальними в плані подальшого прогресу київського "Динамо"?

"Безумовно, попри всі проблеми "Металіста" він аж ніяк не слабкіший за Запоріжжя. Про "Дніпро" я вже казав. Лише у випадку двох перемог можна буде говорити про прогрес "Динамо".

Як ви гадаєте, Ігор Суркіс уже ухвалив рішення стосовно подальшої співпраці із Блохіним, чи визначатиметься після завершення сезону?

"Чужу логіку зрозуміти важко. Президент "Динамо" вже не раз озвучував плани команди, які втім були провалені. Я маю на увазі виліт із Ліги Європи. Поразка від "Металіста" означатиме втрату сподівань на трофей, а можливий програш "Дніпру" означатиме припинення боротьби за золоті медалі. Тому цей тиждень буде для Блохіна визначальним".

В світлі останніх скандальних новин довкола імені Курченка чи прогнозуєте ви повернення до Харкова попереднього президента Олександра Ярославського?

"Я сумніваюся в цьому. Принаймні не бачу можливості цивілізованого продажу команди, в умовах, коли Курченка оголошено в розшук. Ситуація в Харкові дуже важка і говорити про якісь перспективи команди не доводиться".

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров