Ярослав Швец: "У матчі з "Нивою" маємо доводити високий рівень своєї гри"

Ярослав Швец: "У матчі з "Нивою" маємо доводити високий рівень своєї гри"

199
Сьогодні відбулося жеребкування 1\4 фіналу Кубка України з футболу. Суперником черкаського «Славутичу» буде тернопільська «Нива». Результати жеребкування прокоментував вихованець кіровоградського футболу, голкіпер «Славутичу», Ярослав Швець.
Оцініть результати жеребкування Кубка України.
Я задоволений результатами жеребкування. Будемо добре готуватися до того матчу. Вже йде підготовка. До цієї гри підійдемо в хорошому ігровому стані, щоб вийти до 1\2 фіналу Кубка України. Є шанс.
Що можете сказати про гру тернопільської «Ниви»?
Ми граємо вдома, і це дуже добре. Власні вболівальники будуть підтримувати. Це буде офіційна гра як для нас, так і для тернопільської команди. У суперника хороший тренер і підбір гравців. Але у нас є свої лідери та командна гра, кваліфіковані тренери. Якщо ми стараємося вийти до першої ліги, то вже у матчі з «Нивою» маємо доводити високий рівень своєї гри. Все зробимо, щоб вийти до 1\2 фіналу Кубка України.
В черкаському клубі сталася зміна тренерів.
Щоб вирішити поставлене завдання було генеральний директор клубу запросив кваліфікованих тренерів. Робить все для черкаського футболу. Тренерський процес є різноманітним. Навантаження – всі стараються їх виконати. Ми, голкіпери, працюємо з тренером голкіперів Тарасом Олександровичем Гребенюком. Всю необхідну роботу виконуємо. Стараємося постійно вдосконалюватися.
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров