Ніколай Костов: "Не знаю, що придумати, аби обіграти Шахтар"

Ніколай Костов: "Не знаю, що придумати, аби обіграти Шахтар"

95
Ніколай Костов: "Не знаю, що придумати, аби обіграти Шахтар"

Головний тренер «Карпат» Ніколай Костов поспілкувався з журналістами після кубкової гри з «Шахтарем» на «Донбас-Арені».

– Скажу про нашу команду: на перший тайм ми поставили завдання футболістам грати від оборони. Не пропускати, якщо це буде можливо. У якийсь момент, коли гра заспокоїлася, наші футболісти її вирівняли, в центрі починали добре комбінувати і тримати м’яч... Але пропустили гол, потім другий. Це зумовило результат матчу. В принципі, намагання у футболістів було до кінця поєдинку. Розраховували на власні атакуючі дії, але «Шахтар» дуже сильно підняв свій рівень – не знаю, що можна придумати, щоб обіграти «гірників».

– Пане Костов, хвилин за п’ять до першого пропущеного гола ви різко махнули рукою. Що відбулося в тій ситуації?

– Я не пам’ятаю. Як я можу пригадати? Я постійно так робив. У матчах проти «Шахтаря» всі тренери роблять так рукою. (Посміхається)

– Начебто гра у вас ладилася, але перед голом ви ніби щось відчули.

– Перед голом? А, може бути, це було пов’язано з рішенням Голодюка. Напевно, я тоді обурився: він віддавав пас на партнера, направивши м’яч між трьома футболістами «Шахтаря». А там – контратака і гол. Може бути, через це? Не знаю. Але я дуже часто в матчах проти «Шахтаря» роблю саме такий рух, розумієте?

– Пенальті сьогодні бив Зеньов. Він тепер буде штатним пенальтистом команди чи це було суто його рішення?

– У принципі, б’ють Гладкий або Зеньов – вони розбираються між собою.

– Скажіть, наскільки «Карпати» комфортно почувають себе на третьому місці з кінця у турнірній таблиці. Не боїтеся, що вас наздоженуть?

– Природно, відчуваємо себе некомфортно. Я не можу зараз пояснювати всі наші проблеми, але одна з них – те, що в команді постійно змінюються футболісти. Маю на увазі наступне: не можемо одним і тим же складом провести дві, три або чотири гри. То видалення, то травми – різні проблеми. Але це наші проблеми. Ми ними займаємося і не можемо широко пояснювати: що, чому і як. Природно, команда почуває себе некомфортно. Це впливає психологічно на гравців, і вони не можуть добре продемонструвати свій потенціал.

– Ви сьогодні грали від оборони?

– Перший тайм – так.

– Щоб грати від оборони, потрібно мати сильну лінію захисту. Але ж у вас вона слабка! Чи не ризиковано було діяти саме так?

– У минулому матчі з «Шахтарем» грали в більш відкритий футбол, але теж програли. Це був зовсім інший матч. Ми поставили перед футболістами таку мету: не пропускати і атакувати в другому таймі. Тоді, може бути, за допомогою замін розраховували трохи підсилитися в атаці...

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 1
 • Интересные моменты матча Шахтер-Карпаты:

  http://photo.footboom.com/#!album/114

  http://fanatoly.com/index.php?option=com_jalendar&...

  0+ 0- 0
  +-
  fanatoly
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров