FootBoom ⚽ Турниры Украинские Кубок Украины Роз’яснення Комітету арбітрів УАФ щодо епізоду в матчі 1/2 фіналу Кубку України "Олександрія" — "Зоря"
^

Роз’яснення Комітету арбітрів УАФ щодо епізоду в матчі 1/2 фіналу Кубку України "Олександрія" — "Зоря"

1397

Роз’яснення Комітету арбітрів УАФ щодо епізоду в матчі 1/2 фіналу Кубку України "Олександрія" — "Зоря"
ФК "Александрия"

Комітет арбітрів Української асоціації футболу пояснив деякі ігрові епізоди матчу 1/2 фіналу Кубку України-2020/2021 "Олександрія" — "Зоря".

ВІДЕО

105+1 хв. Ігрова ситуація пов’язана з визначенням компенсованого часу та завершенням тайму/матчу при цьому.

У цьому ігровому епізоді арбітр матчу визначив та компенсував одну хвилину до завершення першого тайму додаткового часу гри, що є додатковим мінімальним ігровим часом. Керуючись вимогами п. 3 Правила 7, 4-й арбітр на останній хвилині першого тайму додаткового часу гри продемонстрував глядачам електронне табло із зазначеною цифрою на ньому. Як правило, згідно з відповідними рекомендаціями, арбітри мають надати можливість команді, що атакує, завершити активну фазу атакувальних дій, і якщо при завершенні компенсованого (мінімального) ігрового часу команда отримує право на виконання стандартного положення (11-метрового, штрафного, кутового ударів та ін.), вони також мають надати час на виконання цього стандарту, що й відбулося в цій ситуації.

Перед виконанням кутового удару арбітр матчу оголосив гравцям обох команд, які перебували поруч, що таке право команда "Зоря" отримує на одномоментне виконання кутового та безпосереднього удару по воротах, у короткотривалий проміжок часу. Після подачі м’яча до штрафної площі ФК "Олександрія" відбулося три короткотривалих дотики до м’яча, після чого він потрапив у ворота господарів, що й було завершенням цього (одномоментного) стандартного положення. Практично, після першого дотика до м’яча (у межах штрафної площі) пролунав сигнал арбітра про завершення першого тайму додаткового часу, що не відповідало головним принципам "здорового глузду" та "духу Правил гри". Такі дії арбітра не дали жодного шансу ВАА (VAR) виправити цю ситуацію та зарахувати гол, тому що м’яч перетнув лінію воріт уже після того, як пролунав сигнал свистком від арбітра про завершення тайму, і зміна будь-якого рішення арбітра стала неможливою.

Див. Правила гри

Читайте также: Кубок Украины. "Александрия" - "Заря" 1:1 (по пен. - 3:4 ). Видеообзор матча

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения