FootBoom ⚽ Турниры Украинские Кубок Украины Володимир Шаран: "При жеребкуванні нам завжди попадається "Динамо". Можливо, хоч цього року буде не так"
^

Володимир Шаран: "При жеребкуванні нам завжди попадається "Динамо". Можливо, хоч цього року буде не так"

926

Володимир Шаран: "При жеребкуванні нам завжди попадається "Динамо". Можливо, хоч цього року буде не так"
Фото - Ольги Щербицкой

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран прокоментував вихід своєї команди до півфіналу Кубку України.

- В кубкових поєдинках проявляється характер та бійцівські якості, воля до перемоги і терпіння. Коли команда залишилась у десятьох, дуже важко було протидіяти такій хорошій команді, як "Дніпро-1". Після зимової перерви це вже зовсім інша команда, ніж та, яку ми вдома перемогли 4:1. Сьогодні була рівна гра, але після того, як вилучили нашого гравця, територію ми віддали супернику. Але стовідсоткових моментів я не пам’ятаю. Вони були ще за рівних складах, коли Паньків виручив двічі.

Це дуже важлива для нас перемога в психологічному плані, враховуючи поразку від "Ворскли". Ми непогано виглядали, хоча я і переживав за фізичний стан. Але хлопці витерпіли, незважаючи на те, що не було Ковальця. Це основний гравець нашої команди. Хлопці згуртувались і показали, що ми дійсно колектив, за що я їм дуже вдячний. Також вдячний нашому президенту.

- Ви готувались до серії пенальті?

- Звичайно, ми завжди за день до матчу в кубкових поєдинках тренуємо 11-метрові. Вчора, незважаючи на холодну погоду в Олександрії, ми відпрацьовували стандартні положення і кожен пробивав 11-метрові. Причому вчора не забивали деякі із тих, хто забив сьогодні. Наприклад Бондаренко. Молодець.

Читайте также: Кубок Украины. "Днепр-1" - "Александрия" 1:1, пен. - 3:4. Видеообзор матча

- Якого суперника хочете бачити в півфіналі?

- Не хочу загадувати. Нам, як правило, попадається "Динамо". Думаю, можливо хоч цього року – не "Динамо".

- 8 березня "Олександрія" знову зіграє із "Дніпром-1". Ці поєдинки будуть схожими?

- Важко сказати, хто зможе прийняти участь. У нас така команда, якщо хтось випадає, відразу міняється картинка. Випав Ковалець і конструктиву не було. Кирило може зачепитись за м’яч, притримати. Саме цього і не вистачало в атаці. А в плані захисту у мене претензій немає, хлопці віддавали всі сили і грали, як могли. І молоді вийшли – Мельник, Мірошниченко грав не на своїй позиції.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения