FootBoom ⚽ Турниры Украинские Кубок Украины На матч Кубку України "Дніпро-1" - "Олександрія" продано близько двох тисяч квитків
^

На матч Кубку України "Дніпро-1" - "Олександрія" продано близько двох тисяч квитків

368

На матч Кубку України "Дніпро-1" - "Олександрія" продано близько двох тисяч квитків

Як інформує пресслужба "Дніпра-1", станом на ранок середи, 3-го березня, на матч 1/4 фіналу Кубка України реалізовано близько двох тисяч квитків. Нагадаємо, що їхній продаж триває онлайн. На матч очікується прибуття близько 20 фанатів гостей.

Також, "Дніпро-1" нагадав про заміни у Кубку України, навколо якої точилися гарячі дискусії минулої осені. Усі правила регламенту з перенесення у додатковий час кількості замін та можливості їхнього проведення нагадали на ранковій нараді учасників та офіційних осіб матчу "Дніпро-1" - "Олександрія". В овертайм можна переносити з основного самі заміни та невикористані слоти для замін. Крім того, додається ще одна можливість для заміни.

На нараді традиційно також затвердили кольори форми, в яких команди змагатимуться за вихід до півфіналу. "Дніпро-1" зіграє у синій формі (воротар надягне салатовий светр), "Олександрія" — у жовтій (воротар – у блакитному светрі). Нагадаємо, матч 1/4 фіналу Кубка України "Дніпро-1" - "Олександрія" розпочнеться на "Дніпро-Арені" о 19:00.

Читайте также: "Днепр-1" - "Александрия". Анонс и прогноз матча

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения