Андерсон Сантана: "Хочемо грати в Лізі Європи"

Андерсон Сантана: "Хочемо грати в Лізі Європи"

179
Андерсон Сантана: "Хочемо грати в Лізі Європи"
Фото - Агентство "Одесса-Спорт"

Захисник «Чорноморця» Андерсон Сантана вже думками в Кубку України.

— Зрозуміло, що програли, тож це неприємно, але все ж таки: що скажете про зустріч із «Дніпром»?

— Я вважаю, що гра вдалася обом командам. Вона була напруженою, емоційною, вистачало агресії, футболісти діяли швидко, м’яч рідко зупинявся у середині поля, була й якість, але не завжди. Ми чудово грали в першому таймі: тактично й у плані результату, адже вдалося забити м’яч. Утім, отримали після перерви два голи, й мали би уважніше грати в захисті, припустилися кількох дитячих помилок, отож у підсумку програли.

— Ви були помітні в обох голевих епізодах за участю футболістів «Дніпра». Чому так сталося, що спочатку Матеус, а потім Зозуля забили з того місця, де ви й перебували?

— У моменті з першим голом я перебував із двома футболістами. Пройшла чудова передача з флангу, м’яч перелетів через мене та опустився перед Матеусом, який пробив з рикошетом од стійки, чим здивував мене та Дмитра Безотосного. А під час другого взяття воріт вийшло щось подібне — навіс з флангу, м’яч перелетів через Пабло (Фонтанелло. — Л. Ф.) та опустився на Зозулю, який випередив мене, оскільки обрав вдалішу позицію. Наш воротар парирував удар, але не зумів зафіксувати м’яч, після чого нападник «Дніпра» спрямував його у сітку. Самі розумієте — це все дуже неприємно. Прикро й те, що я не зміг врятувати команду. Ми хотіли перемогти, мали шанси на це, але програли.

Нині треба забути цю поразку, підняти голови та готуватися до гри з «Арсеналом» у Кубку, а потім — до непростого виїзду до Харкова, де дуже потужно грає «Металіст». Ми у непростій ситуації, адже конкуренти наблизилися до нас упритул, отже, нам треба перервати свою невтішну серію якнайшвидше, бо хочемо грати в Лізі Європи, тож не маємо права опускатися в турнірній таблиці.

— Як гралося проти земляків — Матеуса та Джуліано? Ви частенько зустрічалися з ними на своєму фланзі та в центрі поля…

— Із Джуліано я двічі грав ще в чемпіонаті Бразилії, а з Матеусом частенько зустрічався, коли той виступав у «Бразі». Отже, з ними чудово знайомий. До гри знав, що це — виконавці високого рівня, діяти проти них зав­жди складно. Хоча загалом ми непогано зіграли, тож, якби не помилки, точно не програли би. Сподіваюся, більше такого не буде.

— Можете якось порівняти матчі з лідерами чемпіонату — «Шахтарем», «Динамо» та «Дніпром», з якими зазнали поразок?

— Усі вони були дуже важкими, в усіх ми програли, хоча моментами діяли непогано, мали шанси для того, щоби забити. Не вистачає останнього пасу, а ще — влучного удару.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров