Главная Украинские Кубок Украины Олександр Поворознюк: "Я демонстративно готовий був зняти "Інгулець" із Кубку України, якби не "Металіст 1925"
^

Олександр Поворознюк: "Я демонстративно готовий був зняти "Інгулець" із Кубку України, якби не "Металіст 1925"

730

Олександр Поворознюк: "Я демонстративно готовий був зняти "Інгулець" із Кубку України, якби не "Металіст 1925"
Фото - УАФ

Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк підвів підсумки першої частини сезону в Першій лізі.

- Такої Першої ліги ще не було ніколи. Кого не спитайте. Не було, щоб команди так щільно шли одна за одною. Це зайве свідчення того, що футбол у нас живе, розвивається. І дай Бог, щоб такі команди, як "Інгулець", грали у Вищій лізі. Вважаю, ми заслуговуємо на це.

Потрапляння у фінал Кубку залишило двоякі враження. Так, приємно, що проявили себе, про нас стали говорити, є слава. Але чомусь до нас усім клубам давали преміальні, а коли вийшов у фінал "Інгулець", виявилось що преміальних нема. Воно мене так заціпило. Я не жадна людина, але не було ніякої поваги зі сторони УАФ, яка проводить цей турнір. Навіть зараз вони чекають, хто вийде у фінал і тільки потім зможуть сказати, чи будуть передбачені преміальні. Немає однакових прозорих правил гри для всіх.

Я демонстративно готовий був зняти "Інгулець" із Кубку України. Але нам відразу дістався "Металіст 1925", з яким у нас дербі. І я не міг дати так просто пройти цій команді. Тому саме ми зараз в 1/4 фінала.

У минулорічному фіналі Кубку був не наш день. У "Шахтаря" залітали всі удари, навіть ті, які шли мимо воріт. Але "Інгулець" напевно перший клуб, який програвши, був удостоєний почесного коридору, який створили гравці донецької команди. Це дорогого вартує.

Читайте также: Олег Федорчук: "С чем подошли к Кубку? У "Шахтера" - осеннее проседание, "Заря" - на эмоциях"

Я завжди був прихильником "Шахтаря" і мені до вподоби, як вони віднеслись до нас. Не вважали, що ми якісь там другосортні.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме