FootBoom ⚽ Турниры Украинские Кубок Украины Олександр Поворознюк: "Я демонстративно готовий був зняти "Інгулець" із Кубку України, якби не "Металіст 1925"
^

Олександр Поворознюк: "Я демонстративно готовий був зняти "Інгулець" із Кубку України, якби не "Металіст 1925"

3602

Олександр Поворознюк: "Я демонстративно готовий був зняти "Інгулець" із Кубку України, якби не "Металіст 1925"
Фото - УАФ

Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк підвів підсумки першої частини сезону в Першій лізі.

- Такої Першої ліги ще не було ніколи. Кого не спитайте. Не було, щоб команди так щільно шли одна за одною. Це зайве свідчення того, що футбол у нас живе, розвивається. І дай Бог, щоб такі команди, як "Інгулець", грали у Вищій лізі. Вважаю, ми заслуговуємо на це.

Потрапляння у фінал Кубку залишило двоякі враження. Так, приємно, що проявили себе, про нас стали говорити, є слава. Але чомусь до нас усім клубам давали преміальні, а коли вийшов у фінал "Інгулець", виявилось що преміальних нема. Воно мене так заціпило. Я не жадна людина, але не було ніякої поваги зі сторони УАФ, яка проводить цей турнір. Навіть зараз вони чекають, хто вийде у фінал і тільки потім зможуть сказати, чи будуть передбачені преміальні. Немає однакових прозорих правил гри для всіх.

Я демонстративно готовий був зняти "Інгулець" із Кубку України. Але нам відразу дістався "Металіст 1925", з яким у нас дербі. І я не міг дати так просто пройти цій команді. Тому саме ми зараз в 1/4 фінала.

У минулорічному фіналі Кубку був не наш день. У "Шахтаря" залітали всі удари, навіть ті, які шли мимо воріт. Але "Інгулець" напевно перший клуб, який програвши, був удостоєний почесного коридору, який створили гравці донецької команди. Це дорогого вартує.

Читайте также: Олег Федорчук: "С чем подошли к Кубку? У "Шахтера" - осеннее проседание, "Заря" - на эмоциях"

Я завжди був прихильником "Шахтаря" і мені до вподоби, як вони віднеслись до нас. Не вважали, що ми якісь там другосортні.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения