Володимир Мазяр: "Нас чекає "Динамо" і руки не хочеться опускати, бо не той характер"
^

Володимир Мазяр: "Нас чекає "Динамо" і руки не хочеться опускати, бо не той характер"

403

Володимир Мазяр: "Нас чекає "Динамо" і руки не хочеться опускати, бо не той характер"
Официальный сайт "Львова"

Головний тренер "Львова" Володимир Мазяр на післяматчевій прес-конференції оцінив гру команди в поєдинку 1/8 Кубка України з "Минаєм" (0:2), інформує прес-служба клубу.

– Вилучення… в першому таймі мали забивати свої м’ячі, не можна не забивати з таких позицій. Реалізація — ненайкраща, самі це бачимо. Даємо шанси, таке вилучення в центрі поля. Ці свистки, мене від них вже голова почала боліти.

Є багато проблем, як в самій грі, так і в побудові гри. Футболісти не виконують те, що від них хочемо. Деякі гравці не відповідають навіть рівню Першої ліги, а я, повірте, знаю Першу лігу. Не знаю, як в нас далі буде, бо нас чекає "Динамо" і руки не хочеться опускати, бо не той характер, але самі бачимо, що випускаємо на заміну молодих гравців і тільки вийшов на заміну — момент, гол.

– У першому таймі команда переважала, чому ситуація змінилась?

– Смішні свистки, навіть вболівальники це підмітили, мов, скільки можна вже свистіти. Червона по ділу, чисте вилучення. Вітаємо "Минай", це історичний момент..

– Чи очікували ви від "Минаю" такої гри?

– Я б не сказав, що команда показала видовищну гру, в основному, все вибудовувалося через стандарти. Але 46-а хвилина і от ми в меншості, це вже не перший матч, що ми в меншості. Комплектація команди ненайкраща, багато травмованих, багато пропускають, але маємо те, що маємо. Нас жаліти не треба, не той характер, ми будемо далі рухатись, далі старатися. Бо були в нас і хороші ігри з "Зорею", з "Карпатами", треба було забивати пенальті. Трохи розбалансувався склад, але треба працювати. Вітаю "Минай".

Читайте также: Володимир Мазяр: "Ініціативу взяв на себе Пернамбуко - буде оштрафований"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме