Сергій Кравченко: "Навіть не пам’ятаю, коли таке було – серія з п’яти поразок"
^

Сергій Кравченко: "Навіть не пам’ятаю, коли таке було – серія з п’яти поразок"

289

Сергій Кравченко: "Навіть не пам’ятаю, коли таке було – серія з п’яти поразок"
Официальный сайт "Днепра-1"

Гравець "Дніпра-1" Сергій Кравченко в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від матчу 1/8 фіналу Кубка України з "Інгульцем" (1:2).

— Полоса зараз у нас погана, але опускати руки ні в якому разі не можна. Саме у такий момент і проявляється наша команда, її характер, наша згуртованість, усі ці розмови про те, що ми єдина родина. Коли все добре і команда перемагає, то це, в принципі, і не потрібно, а от зараз усе це повинно проявитися. Важка ситуація, але однозначно треба підтримувати один одного, вірити, працювати дуже сильно, і я переконаний, що ця полоса скоро скінчиться. Дуже важко. Навіть не пам’ятаю, коли таке було – серія з п’яти поразок. Усі засмучені, проте це — футбол. Не можу сказати, що була погана гра, ми перегравали суперника, однак повторюся, це – футбол, і треба всім разом згуртуватися і довести, що ми команда і чогось варті.

— Чого, на твій погляд, зараз не вистачає команді?

— Зараз, однозначно, не вистачає впевненості у собі, у власних силах. І тут нічого дивного, адже яка впевненість буде після п’яти поразок? Але треба знаходити резерви, характер і тільки через роботу, а іншого шляху ні у футболі, ні у житті немає, виходити з цієї ситуації. Головне – це впевненість. Я переконаний, що у нас відмінні футболісти, хороша команда, чудові тренери, і усі разом ми повинні повернути цю впевненість. А вона повернеться тільки у разі перемог.

Читайте также: Дмитро Михайленко: "Для нас матч проти "Шахтаря" - тестування рівня Ліги чемпіонів"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме