FootBoom ⚽ Турниры Украинские Кубок Украины Сергій Кравченко: "Навіть не пам’ятаю, коли таке було – серія з п’яти поразок"
^

Сергій Кравченко: "Навіть не пам’ятаю, коли таке було – серія з п’яти поразок"

947

Сергій Кравченко: "Навіть не пам’ятаю, коли таке було – серія з п’яти поразок"
Официальный сайт "Днепра-1"

Гравець "Дніпра-1" Сергій Кравченко в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від матчу 1/8 фіналу Кубка України з "Інгульцем" (1:2).

— Полоса зараз у нас погана, але опускати руки ні в якому разі не можна. Саме у такий момент і проявляється наша команда, її характер, наша згуртованість, усі ці розмови про те, що ми єдина родина. Коли все добре і команда перемагає, то це, в принципі, і не потрібно, а от зараз усе це повинно проявитися. Важка ситуація, але однозначно треба підтримувати один одного, вірити, працювати дуже сильно, і я переконаний, що ця полоса скоро скінчиться. Дуже важко. Навіть не пам’ятаю, коли таке було – серія з п’яти поразок. Усі засмучені, проте це — футбол. Не можу сказати, що була погана гра, ми перегравали суперника, однак повторюся, це – футбол, і треба всім разом згуртуватися і довести, що ми команда і чогось варті.

— Чого, на твій погляд, зараз не вистачає команді?

— Зараз, однозначно, не вистачає впевненості у собі, у власних силах. І тут нічого дивного, адже яка впевненість буде після п’яти поразок? Але треба знаходити резерви, характер і тільки через роботу, а іншого шляху ні у футболі, ні у житті немає, виходити з цієї ситуації. Головне – це впевненість. Я переконаний, що у нас відмінні футболісти, хороша команда, чудові тренери, і усі разом ми повинні повернути цю впевненість. А вона повернеться тільки у разі перемог.

Читайте также: Дмитро Михайленко: "Для нас матч проти "Шахтаря" - тестування рівня Ліги чемпіонів"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения