FootBoom ⚽ Турниры Украинские Кубок Украины Василь Кобін: "Розуміли, яка це гра - "Минай" зробив історію"
^

Василь Кобін: "Розуміли, яка це гра - "Минай" зробив історію"

913

Василь Кобін: "Розуміли, яка це гра - "Минай" зробив історію"
Официальный сайт "Львова"

Головний тренер "Минаю" Василь Кобін на післяматчевій прес-конференції прокоментував результат поєдинку 1/8 Кубка України зі "Львовом" (2:0), інформує прес-служба львівян.

– Дякую за привітання, якнайкращі емоції. Дуже радий, ми зробили історію. Хлопці дуже задоволені, всі розуміють, що це історичний матч. Я дуже радий, дуже задоволений грою.

– Чи все вдалося?

– Ми сьогодні грали проти кваліфікованої команди, яка вміє грати у футбол, хоч поки немає результату, але ПФК "Львів" дуже сильна команда. Ми розуміли, яка це гра, наші хлопці додавали з кожним матчем в чемпіонаті, готувались психологічно, бо чемпіонат і кубок це різні величини.

– В першому таймі не все вдавалося?

– Ми готувалися до гри 2-м номером, ми прекрасно все розуміли і обговорювали. Розуміли, що у "Львова" швидкі бразильці. Ми готувались, що "Львів" буде грати активно, так і вийшло, але це футбол. Ми тренери можемо підказати щось, в перерві поговорити, а грають футболісти. Добре, що так зіграли дуже задоволений.

– Як будете готуватись у чемпіонаті?

– Нам треба готуватись, щоб достойно завершити коло в чемпіонаті, будемо старатись, щоб в нас були якісь плани на друге коло.

Читайте также: "Минай" - "Львов" 2:0. Минайцы переписывают историю, Мазяр опять "горит"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения