Василь Кобін: "Розуміли, яка це гра - "Минай" зробив історію"
^

Василь Кобін: "Розуміли, яка це гра - "Минай" зробив історію"

422

Василь Кобін: "Розуміли, яка це гра - "Минай" зробив історію"
Официальный сайт "Львова"

Головний тренер "Минаю" Василь Кобін на післяматчевій прес-конференції прокоментував результат поєдинку 1/8 Кубка України зі "Львовом" (2:0), інформує прес-служба львівян.

– Дякую за привітання, якнайкращі емоції. Дуже радий, ми зробили історію. Хлопці дуже задоволені, всі розуміють, що це історичний матч. Я дуже радий, дуже задоволений грою.

– Чи все вдалося?

– Ми сьогодні грали проти кваліфікованої команди, яка вміє грати у футбол, хоч поки немає результату, але ПФК "Львів" дуже сильна команда. Ми розуміли, яка це гра, наші хлопці додавали з кожним матчем в чемпіонаті, готувались психологічно, бо чемпіонат і кубок це різні величини.

– В першому таймі не все вдавалося?

– Ми готувалися до гри 2-м номером, ми прекрасно все розуміли і обговорювали. Розуміли, що у "Львова" швидкі бразильці. Ми готувались, що "Львів" буде грати активно, так і вийшло, але це футбол. Ми тренери можемо підказати щось, в перерві поговорити, а грають футболісти. Добре, що так зіграли дуже задоволений.

– Як будете готуватись у чемпіонаті?

– Нам треба готуватись, щоб достойно завершити коло в чемпіонаті, будемо старатись, щоб в нас були якісь плани на друге коло.

Читайте также: "Минай" - "Львов" 2:0. Минайцы переписывают историю, Мазяр опять "горит"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме