Леонід Кучук: "Арбітр там ставить штрафний удар, а там ні. Це як раніше були наперсточники"
^

Леонід Кучук: "Арбітр там ставить штрафний удар, а там ні. Це як раніше були наперсточники"

432

Леонід Кучук: "Арбітр там ставить штрафний удар, а там ні. Це як раніше були наперсточники"
Фото - "Рух"

Головний тренер "Руху" Леонід Кучук поділився своїми враженнями з прес-службою "жовто-чорних" від кубкового протистояння з "Маріуполем" (0:1).

– Потрібно спокійно поставитись до цього поєдинку. Ми перевірили себе на фоні команди Прем’єр-ліги. Є до чого прагнути. Гра була дуже показовою та інформативною для мене. До Прем’єр-ліги нам ще потрібно достатньо багато зробити кроків.

– Сьогодні так і не вийшов на поле Іван Брікнер, а Ростислава Русина Ви замінили після першого тайму і лише під кінець матчу на полі з’явився Ернест. З чим пов’язані такі кадрові рішення?

– Через три дні гра в чемпіонаті. Ви що дійсно думаєте, що ми виграли б Кубок чи пройшли б дуже далеко в цьому розіграші? Ми перевіряли наших гравців і дивилися на їхні можливості. На жаль, Русин травмувався. Залишалось лише дві заміни. Одну ми використали. Такий сюжет матчу.

– Прокоментуйте епізод з вилученням Ернеста. Що там відбулося?

– Напевно арбітру видніше. Що тут коментувати? Цей епізод вирішив результат матчу. Коли в тебе немає замін і ти в меншості намагаєшся когось накрити…

Ми створювали напівмоменти, але цього мало, потрібно вмикати індивідуальну майстерність. Хоча я вдячний своїм хлопцям. Вони сьогодні молодці. Багатьом цей поєдинок дав зрозуміти, чого ти вартуєш. Напевно, я також нічого не вартую.

Читайте также: Григорій Козловський: "Арбітр матчу з "Маріуполем" - під***с. У мене вже є дві ходки, нехай дають третю"

– По грі "Маріуполь" Вас чимось здивував?

– Ні. "Маріуполь" – дуже швидка команда, яка дуже добре грає в пас через зони інсайдів. Вони не бояться грати. Їм не вдалося забити з гри. Як не дивно, хід зустрічі вирішило стандартне положення…

Арбітр там ставить штрафний удар, а там не ставить. Розумієте? Це як раніше були наперсточники. Вгадай, де ми. Біля нашої штрафної площі, звісно, що арбітр ставить штрафний удар, а біля володінь суперника – не ставить.

Нам рефері штрафні удари фіксував лише в центрі поля, але це центр. Мені все зрозуміло. Я все бачу. Арбітр Прем’єр-ліги, але скільки він ним залишатиметься, ніхто не знає. Рефері повинен підтримувати рівень футболу. Дай пограти командам і все. Рухаємося далі в чемпіонаті.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме