Главная Украинские Кубок Украины Роман Толочко: "Я б хотів вибачитися за свої дії перед тренерами, керівництвом, партнерами та фанатами"
^

Роман Толочко: "Я б хотів вибачитися за свої дії перед тренерами, керівництвом, партнерами та фанатами"

1325

Роман Толочко: "Я б хотів вибачитися за свої дії перед тренерами, керівництвом, партнерами та фанатами"
ФК "Карпаты"

У другому таймі, замість Ді Франко, який зазнав ушкодження, на поле вийшов молодий вихованець клубної школи Роман Толочко. Однак зіграв він не довго – спершу отримав жовту картку за неприємний підкат, а невдовзі, вже під час першого додаткового тайму, невдало зіграв проти опонента: суддя зафіксував відмашку ліктем. Догравати "зелено-білим" довелося в меншості.

"Насамперед я б хотів вибачитися за свої дії перед нашими тренерами, керівництвом, партнерами та фанатами, які приїхали нас підтримати. Мені дуже шкода, що я підвів їх усіх. Звичайно, ніякого злого наміру у мене не було, однак сперечатися з арбітром не варто – напевно, він мав усі підстави покарати мене підсумковим вилученням.

Я розумію, що підвів команду у скрутний час – їм довелося відпрацьовувати і за мене. Також я отримав заслужену критику від головного тренера. На жаль, уже нічого не зміниш, однак, переконаний, для мене це буде яскравим прикладом того, що за свої вчинки доведеться відповідати.

Я отримав урок на все життя, на всю свою подальшу кар’єру. Обіцяю, що компенсую свою вину на тренуваннях, працюватиму з подвійною мотивацією, а також на полі, якщо тренер довірить мені місце. Зроблю усе, щоб більше нікого, кому не байдужа доля "Карпат", не підводити", - розповів Толочко в інтерв'ю офіційному сайту "Карпат".

Читайте также: "Ингулец" - "Карпаты" 1:1 (по пен., - 5:4). Кикс от Йоды

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения