Віталій Косовський: "Протягом тривалого часу "Ворскла" не може забити"
^

Віталій Косовський: "Протягом тривалого часу "Ворскла" не може забити"

571
Віталій Косовський: "Протягом тривалого часу "Ворскла" не може забити"
Фото - Днепр-1

Виконуючий обов’язки головного тренера полтавської "Ворскли" Віталій Косовський відповів на запитання журналістів після кубкового матчу проти СК "Дніпро-1":

- Сьогодні була справжня кубкова гра, рівна до визначеного часу. Нажаль, були помилки, ми пропустили гол, а в кубкових матчах, як кажуть, гра йде до першого голу: пропустили і вже важко знайти у себе сили переломити хід поєдинку. І, тим не менш, вдячний хлопцям за те, що проявили сьогодні характер. На футбольному полі був єдиний колектив, і за це їм окрема подяка.

– Травма Чижова вплинула на результат?

– Звичайно, вплинула. Не хотілось би аналізувати щось по гарячих слідах, треба подивитися все, але трапилося те, що трапилося.

– Чому ваші підопічні так слабко виглядали в атаці?

– Зараз команда протягом тривалого часу не може забити гол. Звичайно, ми над цим працюємо, працюємо над завершенням атак, але поки що нам не вдається виходити в атаку. Багато що визначає індивідуальна майстерність у завершальній стадії атак, але, поки що, воно не на такому рівні, якому хотілось би.

– У вас сильно змінився склад, після поразки у Львові. Це говорить про те, що на когось ви вже не розраховуєте?

– Ротація – вона потрібна. Є 20 футболістів, і мені треба розібратися і зрозуміти в яких поєднаннях вони краще виглядають. Це я приймав таке рішення, що сьогодні вийшли саме ці 11 гравців. Це особисте моє рішення.

Читайте также: Кубок Украины. СК "Днепр-1" - "Ворскла" 2:0. Ну и кто тут элита? (Видео)

– Які взагалі зараз фінансові справи у клубі?

– Це питання до керівництва, але ситуація так, як вона є на сьогоднішній день. Я не скажу, що вона дуже у плачевному стані. Керівництво робить усе можливе для погашення боргів, а я особисто зараз більше думаю про футболістів і гру команди.

– Що думаєте про загальний рівень СК "Дніпро-1", який, скоріш за все, наступного року виступатиме в УПЛ?

– Ми багато про це говорили зі своїми підопічними, адже дніпряни – це добротна, навчена команда, яка по праву лідирую в Першій лізі і наступного сезону вона буде показувати хорошу гру і чинити гідний опір клубам рівня першої шістки УПЛ.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме