Главная Украинские Кубок Украины Артем Федецький: "Я хотів би команду Кополовця у суперники"
^

Артем Федецький: "Я хотів би команду Кополовця у суперники"

1119
Артем Федецький: "Я хотів би команду Кополовця у суперники"
Официальный сайт "Карпат"

Гравець "Карпат" Артем Федецький в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від матчу 1/8 фіналу Кубка України з "Черкащиною-Академією" (1:0).

– Артеме, це був непростий матч.

– Команди, які є нижчими за рангом, розуміють, що трохи поступаються в майстерності. Однак завдяки самовіддачі, завдяки бажанню намагаються надолужити і нівелювати цю різницю. Ми перемогли з великим рахунком в Одесі і зараз дуже хотіли пройти далі. Для "Карпат" це було ключове завдання. Добре, що впоралися з ним. Звичайно, було чимало нервів. Але це кубковий матч, тому нічого надзвичайного. Варто глянути хоча б на Німеччину, де успішно виступають команди з регіональних ліг. Тепер готуватимемося далі й чекатимемо на жереб.

– Маєте побажання щодо майбутнього суперника?

– Я хотів би команду Кополовця отримати у суперники (посміхається). На жаль, з Михайлом не перетнемося. Особливих побажань насправді немає. Хто випаде, з тим і гратимемо. У нас спільна мрія з нашими фанатами. Ми мріємо про перемогу в Кубку. Часу ще багато – тому наполегливо готуватимемося.

– Під час матчу Жозе Мораіш неодноразово звертався до оборони з певними вказівками. Які корективи наставник вніс у перерві?

– В перерві тренер сказав, що потрібно зіграти більш холоднокровно в обороні. Крім того, ми мали більше бити по воротах. Звичайно, що було складно, адже недавно ми грали в УПЛ, а тут ще й поле було нелегким. Втім завдання виконано і це найважливіше.

– "Карпати" мали чудову підтримку. Після гри футболісти підійшли до фан-сектору.

– Це нормальне явище, так повинно бути. Не знаю, чи можна назвати непорозумінням те, що було у нас раніше. Ми поговорили, зараз все добре. Фанати завжди з нами. Були певні нюанси, проте все вирішено. Підтримка у нас є і це найважливіше. Команда без фанатів – це не команда. Всі ми разом – велика сім’я.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме