Михайло Кополовець: "Я радий, що мене в "Карпатах" немає, бо це ганьба!"

Михайло Кополовець: "Я радий, що мене в "Карпатах" немає, бо це ганьба!"

762

Михайло Кополовець: "Я радий, що мене в "Карпатах" немає, бо це ганьба!"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Экс-півзахисник "Карпат" Михайло Кополовець поділився враженням від гри "Карпат", які, нагадаємо, поступилися в Кубку України "Прикарпаттю" - 1:2.

- Я радий, що мене в "Карпатах" немає, бо цей тиск і ця ганьба, які зараз там у Львові, відверто кажучи, я радий, що мене зараз немає в цій команді. Звісно, хочеться чимось допомогти, але так безвольно програвати…

Там є пара футболістів, які не відповідають рівню команди. Плюс там приїхали ці іспанці, які не розуміють, що це за місто, що це за команда. Ми постійно говоримо про дух карпатівський, і про галичанський, але коли там немає футболістів з характером… Ряд футболістів треба не те, що в "дубль" переводити, а просто виганяти, бо 5-6 років чекають, що вони "вистрелять", що заграють, а виходить одне і те ж. Я ще був у команді – вони на тому ж рівні грають.

Мені просто шкода, образливо і соромно, що команда так програє. Одна справа ще "Шахтарю" чи "Динамо" так поступатися, хоча і такі матчі ми не проводили аби як… Але "Вересу" програвати… Це хоч і хороша команда, збалансована, але не 1:6! – цитує Кополовця FootballHub.

Читайте также: Федецкий: "То, что фанаты нам самосудом грозят – это полная ерунда"

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров