Віктор Вацко: "У нас що, кліматичні умови в Охтирці суттєво відрізняються від Полтави?"
^

Віктор Вацко: "У нас що, кліматичні умови в Охтирці суттєво відрізняються від Полтави?"

1511
Віктор Вацко: "У нас що, кліматичні умови в Охтирці суттєво відрізняються від Полтави?"

Журналіст телеканалу "Футбол" Віктор Вацко - про скасований матч "Полтава" - "Шахтар".

"Матч Нафтовика з Динамо 30 листопада було так само перенесено, як гру Полтава - Шахтар. В Охтирці теж немає підігріву поля, тому воно промерзло і було непридатним для гри у футбол. Вихідні дані для обох клубів однакові.
Але дивлюсь зараз гру. Газон охтирського стадіону у прекрасному стані, принаймні візуально. Повний красивої зеленої травички.
У нас що, кліматичні умови в Охтирці суттєво відрізняються від Полтави? В Охтирці, від якої до Полтави якихось 100км, краще травичка росте?
Чи може в Охтирці клуб просто дбає про поле? І робить це правильно, грамотно і завчасно.
Я знаю чимало випадків, коли клуби, не маючи у своєму розпорядженні класних агрономів, але маючи бажання дбати про газон свого поля, запрошували агрономів-профі з інших клубів. У Динамо, Шахтаря, Карпат дуже сильні фахівці цієї справи. Це лише ті, кого знаю, чи про кого чув особисто. І вони не відмовляли - йшли на зустріч тим, хто запрошував.
Просто насправді профі у тому числі старається про щось подумати заздалегідь, передбачити можливу проблему і не довести до її виникнення. А аматору значно легше перекласти провину зі своєї голови (яка заздалегідь не подумала), на чужу - ту, яка наголосила на проблемі і ту, яка прийняла рішення покарати.

З.І.: Дискусії про зміну формату чемпіонату за три з половиною місяці до початку нового - з тієї ж опери, до речі. Не здивуюсь, якщо остаточно домовлятимуться напередодні матчу за Суперкубок", - написав Вацко у своєму Facebook.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме