Владислав Зайчук: "Усі прекрасно розуміють, хто до нас приїжджає"
^

Владислав Зайчук: "Усі прекрасно розуміють, хто до нас приїжджає"

1013
Владислав Зайчук: "Усі прекрасно розуміють, хто до нас приїжджає"

- Як проходить підготовка до матчу з Прем’єр-ліговим «Динамо»?

- Підготовка проходить не так як заплановано, бо погода вносить свої корективи і не дозволяє проводити тренувальний процес в повному обсязі. Тому доводиться вибирати з того, що маємо: ліс, спортзал, тренажерний зал, це вже тренерський штаб вирішує як і де проводити тренування і як підводити команду до гри.

- Що дав команді контрольний матч з ФК «Полтава»?

- Після останньої гри нам дали три вихідних дні, тому цей матч дав команді встряску і привів гравців в тонус після великої перерви. Гравці котрі довго не грали, також отримали своєрідну практику. Вважаю, що і тренерський штаб зробив певні висновки, переглянувши цю гру.

- Як самопочуття гравців команди, ніхто не випаде зі складу через травми?

- До гри ще достатньо багато часу, тому погодні умови можуть і сюди внести свої поправки, маю на увазі простуду та віруси. Будемо надіятись, що такого нічого не станеться. На даний момент усі хлопці в чудовій спортивній формі, травмованих немає.

- Ти єдиний гравець який приймав участь у грі з «Динамо» Київ у складі «Нафтовика-Укрнафти» в Вищій лізі, цей факт дає тобі якийсь пріоритет перед майбутньою грою?

- Та ні, нічого такого, усі самі прекрасно розуміють, хто до нас приїжджає, тому особливо нікого настроювати не потрібно. Усі знають, що це остання гра в цьому сезоні, тому на останній «бій» усі вийдуть і будуть викладатись по повній, незважаючи на погоду.

- Чого чекати вболівальникам від матчу з киянами?

- Погода вносить свої корективи, тому може статись так, що красивого футболу не буде. Все буде залежати від стану футбольного газону, вболівальники побачать футбол який дозволить показати погода. Але однозначно буде боротьба і команда зробить усе можливе щоб вболівальники залишили стадіон з гарним настроєм.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме