Сергій Зайцев: "Дехто зіграв не так, як ми чекали"
^

Сергій Зайцев: "Дехто зіграв не так, як ми чекали"

900
Сергій Зайцев: "Дехто зіграв не так, як ми чекали"
Фото - Михаил Козелко, Footboom

Після матчу проти «Перлини» головний тренер «Карпат» Сергій Зайцев підсумував гру команди та поділився своїми очікуваннями про майбутнє «левів».

«Про поле я нічого не говоритиму, бо це нічого не змінить. Ми і так мали забити два голи у першому таймі і спокійно завершити гру. Але моментів не використали, три нагоди змарнували і почали мучитися. Так, самовіддача була, ми домінували, але не могли влучити у ворота. Від цього всі проблеми. Дехто зіграв нижче своїх можливостей, не на тому рівні, як ми чекали. Будемо робити висновки, бо далі на нас чекають дві важкі гри в Олександрії та Луцьку. А там вже треба буде не тільки битися, але й грати. Були сьогодні і моменти позитивні, але не знаю з чим пов’язано те, що ми не можемо забити. Добре, що у підсумку перемогли, адже для фанатів Кубок – надзвичайно важливий турнір. Ми не мали права підвести наших уболівальників, яким я від імені команди щиро дякую за підтримку. Дуже прошу так само підтримувати нас і надалі».

«Чумак не виконав установку, яку ми давали йому, тому довелося робити заміну».

«Ні, пенальтистів я не вибирав. Вони самі визвалися, ми їх лише розставили по порядку».

«Романа Мисака вітаємо з поверненням. Це сильний гравець в роздягальні і на полі. Сподіваюся, що все погане позаду і тепер ми чекаємо від нього хороших матів» – підсумував Сергій Зайцев.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме