Олег Слободян: "Будемо битись з "Динамо" за кожен метр футбольного поля"
^

Олег Слободян: "Будемо битись з "Динамо" за кожен метр футбольного поля"

772

Олег Слободян: "Будемо битись з "Динамо" за кожен метр футбольного поля"

Півзахисник "пивоварів" Олег Слободян поділився з прес-службою клубу думками, щодо майбутнього кубкового матчу з Київським "Динамо".

"У минулому році, коли ми грали з "Шахтарем", всі пророкували, що "Шахтар" розгромить нас та без проблем піде в наступний раунд! Втім, усі побачили, що із цього вийшло — ми дали гідний бій "гірникам"! З "Динамо" ми будемо намагатись зробити те ж саме. Ми будемо битись за кожен метр футбольного поля і хто знає, можливо, нам вдасться пройти у наступний раунд. Для нас цей матч важливий з точки зору набуття досвіду. Зрештою, грати з грандами українського футболу на "Оболонь-Арені" — це завжди свято для нас і наших вболівальників", — переконаний Олег Слободян

"Шанси? Шанси є завжди. Я думаю, що недооцінки збоку динамівців бути не може. Вони, наскільки мені відомо, досконало розбирають кожного суперника. Нам просто треба проявити характер, зіграти компактно в обороні і намагатись реалізувати всі моменти в атаці, а вони будуть точно. Я гадаю, це має бути запорукою нашого успіху".

"Звичайно, я, як і кожен футболіст нашої команди, розраховую вийти на поле в такому матчі. Я лікувався від травми, потім підхопив вірусну інфекцію, але зараз все гаразд і я буду готуватись до поєдинку разом зі всіма! А чи вийду на поле — вирішить головний тренер", — підсумував молодий півзахисник.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме