Фінал Кубка України можуть перенести заради збірної

Фінал Кубка України можуть перенести заради збірної

90
Фінал Кубка України можуть перенести заради збірної
Фото - ffu.org.ua

Зараз у високих кабінетах активно обговорюється дата проведення фіналу Кубка України. Підставою, наскільки нам відомо, послужила прохання головного тренера збірної України Михайла Фоменка.

Суть питання: тренер хоче більше часу для підготовки національної команди для супермегаважного, можливо, вирішального матчу відбіркового турніру ЧС-2014 з Чорногорією (7 червня). Базова дата завершального, 30-го туру УПЛ - 26 травня, фіналу Кубка країни - 30 травня.

Є пропозиція розіграти Кубок раніше, щоб дати більше часу збірної України - це додатково 4 доби підготовки для збірників, гравців Шахтаря і Дніпра (зрозуміло, що їм ще треба вийти у фінал. А Динамо, яке дає решти, крім Тимощука, вже вилетіло), в активі яких більше половини основи (проти Польщі і Молдавії - семеро на двох в основному складі!).

Поки що наші футбольні мужі б'ються навколо дати фіналу Кубка України, та й взагалі в цілому над втіленням цього задуму. Є один нюанс - для переміщення дат необхідно благословення Виконкому ФФУ. Хоча і проблемою це назвати складно - для збірної України чом би не напружитися?!

Як на мене, найкращий вихід із ситуації - провести 30-й тур у середу, 22 травня, а фінал Кубка - в неділю 26-го (в суботу 25-го - фінал ЛЧ!). У такому варіанті все пройде за законами жанру - як свято футболу для вболівальників, у вихідні, а не будній день.

Немає ясності і навколо місця проведення фінального матчу Кубка України. Є підозра, що воно стане відомо після півфіналів (8 травня), коли будуть визначені фіналісти. На сей день, перед чвертьфіналом турніру (17 квітня), географія учасників найширша (Львів, Волинь, Крим, Донецьк ...): Арсенал К - Чорноморець, Волинь - Дніпро, Шахтар - Карпати, Севастополь - Таврія.

Стадіон же буде вибраний виходячи з зручності для двох учасників фіналу і рівня арени. Основних гравців назвати нескладно - Київ, Донецьк, Харків, Львів, Одеса. Якщо в фінал не вийде Чорноморець, як на мене, його арену варто заохотити увагою, тим більше що за неї грає і географічний фактор (Чорне море, тепло і взагалі добре!).

Є варіант, що наша національна команда проведе перед візитом до Чорногорії якийсь спаринг.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров